Goldman Sachs International – 2021 Yılı Finansal Raporlar

Konu: Goldman Sachs International 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren döneme ilişkin Finansal Raporlar- Tercüme Sonrası

Piyasa yapıcısı olduğumuz Goldman Sachs International’ın 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren döneme ilişkin Finansal Raporlarının Türkçe ve İngilizce versiyonları Ek'te pdf olarak yer almaktadır.

Finansal raporun aslına https://www.goldmansachs.com/investor-relations/financials/subsidiary-financial-info/gsi/index.html adresli internet sitesinden ulaşılabilir.

Goldman Sachs International’ın 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren döneme ilişkin faaliyet raporu, bağımsız denetim raporu, finansal tablolar ve söz konusu finansal tablolar ile ilgili dipnotların ekte yer alan Türkçe tercümesi sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Söz konusu tercüme, Goldman Sachs International'in denetçileri veya yöneticileri tarafından incelenmiş ve onaylanmış bir tercüme niteliğinde olmayıp tamamıyla yatırımcı adaylarının https://www.goldmansachs.com/investor-relations/financials/subsidiary-financial-info/gsi/index.html adresinden ulaşabilecekleri 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren hesap dönemine ait ilişkin faaliyet raporu, bağımsız denetim raporu, finansal tablolar ve söz konusu finansal tablolar ile ilgili dipnotların İngilizce versiyonundan alınmıştır ve İngilizce versiyon ile birlikte geçerlidir. İngilizce ve Türkçe versiyonlar arasında çelişki bulunması halinde İngilizce versiyon esas alınmalıdır.

2021 Yılına Ait Finansal Tablolar Tercüme Sonrası

Ünlü Menkul Değerler A.Ş.
Kap bildirimine ulaşmak için tıklayınız.

Konu: Goldman Sachs International- 31/12/2021 tarihinde sona eren döneme ilişkin Finansal Rapor Bildirimi - Tercüme Öncesi

Piyasa yapıcısı olduğumuz Goldman Sachs International‘ın 31/12/2021 tarihinde sona eren döneme ilişkin finansal raporların belirli bölümleri Ek'te pdf olarak yer almaktadır.

Finansal tabloların asıllarına https://www.goldmansachs.com/investor-relations/financials/subsidiary-financial-info/gsi/index.html adresli internet sitesinden ulaşılabilir.

Goldman Sachs International‘ın 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren hesap dönemine ait finansal tablolarının belirli bölümlerinin ekte yer alan Türkçe tercümesi sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Söz konusu tercüme, Goldman Sachs International denetçileri veya yöneticileri tarafından incelenmiş ve onaylanmış bir tercüme niteliğinde olmayıp tamamıyla yatırımcı adaylarının https://www.goldmansachs.com/investor-relations/financials/subsidiary-financial-info/gsi/index.html adresinden ulaşabilecekleri 31/12/2021 tarihinde sona eren hesap dönemine ait finansal tablolarının İngilizce versiyonundan alınmıştır ve İngilizce versiyon ile birlikte geçerlidir. İngilizce ve Türkçe versiyonlar arasında çelişki bulunması halinde İngilizce versiyon esas alınmalıdır.

Goldman Sachs International 31/12/2021 tarihinde sona eren hesap dönemini içeren faaliyet raporu, bağımsız denetim raporu, finansal tablolar ve söz konusu finansal tablolar ile ilgili dipnotların Türkçe tercümesi en geç 15 Nisan 2022 Tarihi itibarıyla Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklanacaktır.

2021 Yılına Ait Finansal Tablolar Tercüme Öncesi

Ünlü Menkul Değerler A.Ş.
Kap bildirimine ulaşmak için tıklayınız.

Konu: Goldman Sachs International- 31/12/2021 tarihinde sona eren döneme ilişkin Finansal Raporlar Hk.

Piyasa yapıcısı olduğumuz Goldman Sachs International’ın tabi olduğu yasal düzenlemeler çerçevesinde 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren hesap dönemine ait finansal tabloları 23/03/2022 tarihinde https://www.goldmansachs.com/investor-relations/financials/index.html  internet adresinde kamuya açıklanmış olup Goldman Sachs International’ın 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren bağımsız denetimden geçmiş Finansal Tabloların belirli bölümlerinin Türkçe tercümesi Türkiye’de en geç 1 Nisan 2022 tarihi itibarıyla Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda ilan edilecektir.

Ünlü Menkul Değerler A.Ş.
Kap bildirimine ulaşmak için tıklayınız.

Konu: Goldman Sachs International- 31/12/2021 tarihinde sona eren döneme ilişkin Finansal Raporlar Hk.

Piyasa yapıcısı olduğumuz Goldman Sachs International’ın 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren hesap dönemine ait finansal tablolarının https://www.goldmansachs.com/investor-relations/financials/subsidiary-financial-info/gsi/index.html  adresinde İngilizce olarak yayınlanma tarihinde oluşan değişiklik nedeniyle 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren hesap dönemine ait finansal tabloların belirli bölümlerinin Türkçe tercümesi en geç 25 Mart 2022 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda ilan edilecektir.

Ünlü Menkul Değerler A.Ş.
Kap bildirimine ulaşmak için tıklayınız.

Konu: Goldman Sachs International- 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren döneme ilişkin Finansal Raporlar Hk.

Piyasa yapıcısı olduğumuz Goldman Sachs International’ın 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren hesap dönemine ait finansal tabloları 18 Mart 2022 tarihine kadar https://www.goldmansachs.com/investor-relations/financials/subsidiary-financial-info/gsi/index.html adresinde İngilizce olarak yayınlanacaktır. 31 Aralık 2021 tarihinde sona eren hesap dönemine ait finansal tabloların belirli bölümlerinin Türkçe tercümesi en geç 18 Mart 2022 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda ilan edilecektir.

Ünlü Menkul Değerler A.Ş.
Kap bildirimine ulaşmak için tıklayınız.

Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu