ebebek Halka Arz

ÜNLÜ & Co liderliğinde gerçekleştirilen ebebek halka arzı, yatırımcılardan rekor ilgi görerek başarıyla tamamlandı. ebebek halka arz sonuçlarına göz atmak için bağlantıya tıklayın

Halka arz hisselerine yatırım yapmak Piapiri ile çok kolay! Şimdi Piapiri uygulamasını indir, Borsa İstanbul’daki halka arzları takip et, dilediğin halka arz hissesi için talep oluştur ve yatırıma başla!

Halka arz kavramıyla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz halka arz nedir içeriğini inceleyebilirsin.

ebebek Mağazacılık A.Ş, ÜNLÜ Menkul Değerler'in Konsorsiyum Liderliğinde Halka Arz Oluyor! Ücretsiz Yatırım Hesabınızı Açın ve Talebinizi Hemen Oluşturun

Hesap Aç, Bilgi Al

ebebek Finansal Durumu

ebebek Mağazacılık A.Ş. finansal durumu için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz.

Finansal Tablo
2023/220222021
Hasılat1,8 Milyar TL4,5 Milyar TL2,0 Milyar TL
Brüt Kar576,6 Milyon TL TL1,5 Milyar TL669,3 Milyon TL


ebebek Halka Arz Kaç Lot Verir?

Katılım sayısına göre olası dağıtımın aşağıdaki gibi olması beklenmektedir:

 • 500 Bin katılım olursa yaklaşık 38 Lot (1767 TL)
 • 1 Milyon katılım olursa yaklaşık 19 Lot (883 TL)
 • 1,2 Milyon katılım olursa yaklaşık 16 Lot (744 TL)
 • 1,4 Milyon katılım olursa yaklaşık 14 Lot (651 TL)
 • 1,6 Milyon katılım olursa yaklaşık 12 Lot (558 TL)
 • 1,8 Milyon katılım olursa yaklaşık 11 Lot (511 TL)
 • 2 Milyon katılım olursa yaklaşık 9 Lot (418 TL)


Güncelleme: ÜNLÜ & Co liderliğinde gerçekleştirilen ebebek halka arzı, yatırımcılardan rekor ilgi görerek başarıyla tamamlandı. Halka arza 3,9 milyon’u aşkın yatırımcıdan, tahsisat tutarının 7,7 katı talep gelirken, arz büyüklüğü 1.86 milyar TL’ye ulaştı. ebebek halka arz sonuçlarını bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz.

Halka Arz Fonu Kullanım Yeri

 • %55 Yurt içi ve yurt dışı mağazalaşma ve online kanal yatırımları
 • %10 Yenilenebilir enerji (GES) yatırımları
 • %35 İşletme sermayesi.

İzahname, sayfa 272

ebebek Halka Arz Yasal Dokümanlar

ebebek Halka Arzda Neden ÜNLÜ Menkul?

Halka arz hisselerine yatırım yapmak Piapiri ile çok kolay! Şimdi Piapiri uygulamasını indir, Borsa İstanbul’daki halka arzları takip et, dilediğin halka arz hissesi için talep oluştur ve yatırıma başla!

Yatırım yaparken ihtiyaç duyduğunuz tüm profesyonel destek ve çözümler için ÜNLÜ Menkul'ün deneyimli ve uzman kadrosu yanınızda!

 • Hesap Açılış ve İşletim Ücreti Yok!
 • Sürpriz Masraflar Yok
 • EFT / Havale Ücretleri Yok!
 • Ücretsiz Canlı Borsa Verileri!
 • Ücretsiz Finansal Danışmanlık Hizmeti!
 • Yeni Nesil Yatırım Platformu Piapiri!

ebebek Mağazacılık A.Ş. Hakkında

Anne-babaların ve bebeklerinin ihtiyaç duyabileceği hemen hemen tüm ürünleri 360 derece düşünerek satışa sunan ebebek, bebek giyiminden beslenme, banyo ve hijyen ürünlerine, bebek odası tekstilinden kitap, oyuncak gibi ürünlere ve bebek arabasına kadar oldukça geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Bebeveynlerin hayatlarını kolaylaştıracak tüm ürünleri uygun fiyat politikasıyla satışa sunma hedefiyle hareket eden ebebek’in Türkiye genelinde 62 ilde 220 mağazası bulunuyor.

Detaylı bilgi için https://www.e-bebek.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ebebek, 23 yıldır devam eden başarılı büyümesi, sektör deneyimi, güçlü marka değeri ve özenli müşteri hizmetleri ile sektördeki trendleri yakından takip ediyor. Markanın finansal performansı, sadece Türkiye'deki başarısını değil, aynı zamanda uluslararası pazarlara genişleme kapasitesini de yansıtıyor. Halka açılmayla bu güçlü temeli daha da genişletmeyi, yeni pazarlara girişi hızlandırmayı ve yatırımcılarla değer yaratmayı hedefliyor.

ebebek Olarak Büyümeye Devam Ediyoruzebebek Grup CEO’su Halil Erdoğmuş, halka açılma sürecinin sektör liderliğini daha da güçlendireceğini söyledi. Halka arzın global arenada ebebek’in daha belirgin bir konuma gelmesinde etkili olacağını ifade eden Erdoğmuş, “Yatırımcılara sunacağımız değerlerin ve büyüme potansiyelimizin farkındayız. 23 yıldır devam eden başarılı büyümemiz, sektör deneyimimiz, güçlü marka değerimiz ve özenli müşteri hizmetlerimiz ile sektördeki öncü konumumuzu kanıtladık. Finansal performansımız, sadece Türkiye'deki başarımızı değil, aynı zamanda uluslararası pazarlara genişleme kapasitemizi de yansıtıyor. Halka açılmayla bu güçlü temeli daha da genişletmeyi, yeni pazarlara girişi hızlandırmayı ve yatırımcılarımızla değer yaratmayı hedefliyoruz” dedi.

“ebebek'in halka açılması, güçlü bir şirketin güvenilir yatırımcılarıyla daha da büyük başarılara imza atacağı bir adım olacak” şeklinde konuşan Erdoğmuş, kurum kültürü içerisinde son derece değer verdikleri şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerinin halka arzla birlikte daha da güçleneceğini ifade etti.

ebebek Halka Arza Nasıl Katılırım?

ebebek hisse alım satımına başlayabilmek için, öncelikle bir aracı kurumda yatırım hesabınızın bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa, ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla ebebek hisselerine ve borsada işlem gören birçok finansal varlığa kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz. 

ebebek Halka Arz Büyüklüğü

Halka arz büyüklüğünün yaklaşık 1,8 Milyar TL olması beklenmektedir. 24 milyon lot sermaye artırımı ve 16 milyon lot ortakların satışı olmak üzere oplamda 40 milyon lot hissenin arzı gerçekleşecektir.

ebebek Halka Arz Eşit mi Oransal mı?

ebebek halka arz eşit dağıtım yöntemiyle ve hisse başına 46,50 TL sabit fiyatla gerçekleştirilecektir.

ebebek Halka Açıklık Oranı

Yapılacak olan halka arz sonrası şirketin halka açıklık oranı %25 olacaktır.

ebebek Hisse Satmama Taahhüdü

İzahname 269. sayfada belirtildiği üzere, gerçekleştirilecek halka arz sonrası satmama taahhüdü şu şekildedir:

 • 1 yıl ihraççı
 • 1 yıl ortaklar

ebebek Borsa Kodu

Halka arzın ardından borsada işlem görmeye başlayacak şirketin hisse kodu EBEBK olacaktır.

ebebek Halka Arz Tahsisat Grupları

Yapılacak olan halka arzda, ebebek hisse senedi tahsisat grupları aşağıdaki gibidir:

 • 19.200.000 Lot (%48) Yurt İçi Bireysel Yatırımc
 • 800.000 Lot (%2) Şirket Çalışanları
 • 10.000.000 Lot (%25) Yurt İçi Kurumsal Yatırımcı
 • 10.000.000 Lot (%25) Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcı

ebebek Mağazacılık A.Ş, ÜNLÜ Menkul Değerler'in Konsorsiyum Liderliğinde Halka Arz Oluyor! Ücretsiz Yatırım Hesabınızı Açın ve Talebinizi Hemen Oluşturun

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu