Yurtdışı Borsalar

Yurt dışı borsalarda hisse senedi, borsa yatırım fonu ve vadeli işlemler opsiyon sözleşmesi işlemleri yapmak artık çok kolay! ÜNLÜ Menkul olarak uygun komisyon oranlarımız ve uluslararası borsa uzmanlarımızla, yabancı piyasalarda yatırım yaparak portföyünü çeşitlendirmek isteyen yatırımcılar için yüksek standartlarda aracılık hizmeti sunuyoruz. Sizler de UTrade International yurt dışı borsa platformlarımız sayesinde, özellikle teknolojinin tüm dünyada gelişimine paralel olarak yüksek talep gören teknoloji odaklı hisse senetlerine (Apple, Google, Tesla, Amazon, Microsoft, Facebook vb.) ve global borsa endekslerine hızlıca yatırım yapabilirsiniz.

- Amerika borsalarında, Avrupa borsalarında ve Asya borsalarında hisse senedi, vadeli işlem sözleşmeleri ve ETF alım satım işlemlerinizi kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz
- Yabancı borsaların anlık ve detaylı (derinlikli) verilerini ücretsiz bir şekilde takip edebilirsiniz
- Günlük yurt dışı piyasalar bültenimize ücretsiz abone olabilir alım satım önerilerimizden faydalanabilirsiniz

Günlük yurt dışı piyasalar bülteni örnek raporumuz için tıklayınız.
Yurt dışı borsalarda işlem gören hisse senetleri ile ilgili alım satım raporumuzun örneği için tıklayınız.

Yurt dışı borsa yatırımları hakkında detaylı bilgi almak için bilgi formunu doldurabilir ya da daha@unluco.com e-posta adresinden veya 444 7 333 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  

Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu