Yatırım Fonları

Yatırım danışmanlarımız, ÜNLÜ Portföy'ün uzman ve deneyimli ekibi tarafından yönetilen yatırım fonlarını, fon getiri tercihleriniz ve risk profilinize uygun olacak şekilde sizlerle paylaşarak, piyasa koşulları ne olursa olsun katma değerli çözümler sunmaktadır.

Aktif olarak yönetilen değişken fonlar, global ve yerel piyasalarda yatırım yapan serbest yatırım fonları, hisse senedi yoğun fonpara piyasası fonu, girişim sermayesi yatırım fonları ve gayrimenkul yatırım fonlarımıza ek olarak yatırımcılar, kendi ihtiyaçlarına göre kişiye özel kurulan fonlar yardımıyla da getirilerini artırabilirler.Yatırım fonlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için 
bilgi formunu doldurabilir ya da daha@unluco.com e-posta adresinden veya 444 7 333 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değişken Fonlar:

ÜNLÜ Portföy Değişken Fonları, farklı risk profilindeki yatırımcılara çeşitli varlık sınıflarına yatırım yapma imkanı sunmaktadır. ÜNLÜ Portföy dinamik yönettiği ve üç farklı risk grubunda çeşitlendirdiği değişken fonlarında yatırımcılara orta ve uzun vadede mevduattan daha yüksek getirili bir yatırım alternatifi sunmayı hedeflemektedir.

Serbest Yatırım Fonları:

Yüksek getiri elde etmek isteyen yatırımcılar için geleneksel yatırım fonlarından farklı olarak tasarlanan ÜNLÜ Portföy Serbest Yatırım Fonları, Türkiye'de ve yurt dışında, SPK tarafından belirlenen "nitelikli yatırımcı" tanımına uygun kişi ve kurumlara satılabilmektedir. Serbest Yatırım Fonları TL ya da döviz cinsi bazında mutlak getiri elde etmeyi hedeflemektedir.

Gayrimenkul Yatırım Fonları:

Gayrimenkul Yatırımı ile ilgilenen ancak gayrimenkullerin alım-satımı, bakımı, kiralanması gibi işlemlerle ilgilenmek istemeyen nitelikli yatırımcılar için uygundur. Fonların yatırım hedefi, getiri potansiyeli yüksek görülen, satılmamış konut ve ofis stoku yüksek gayrimenkul projelerinden iskonto ile toplu alımlar yaparak yatırımcılara cazip bir getiri fırsatı sunmaktır.

Hisse Senedi Fonu

ÜNLÜ Portföy Hisse Senedi Fonu, smart beta stratejisi ile hisse yatırımında faktör değerleme modellerini dikkate alarak profesyonel bir çerçevede yönetilir. Fon nedir Fon,  orta-uzun vadede BİST 100 Endeksi'nin üzerinde getiri hedefi ile görece daha yüksek volatilite değerlerini tolere edebilecek orta-yüksek risk profilindeki yatırımcılar için uygundur.

Para Piyasası Fonu

ÜNLÜ Portföy Para Piyasası Fonu,  yatırımcısına düzenli getiri imkanı ve günlük nakde dönüşüm olanağı sağlamayı hedeflerken fon stratejisi düşük risk düzeyinde yönetimi esas almaktadır.

Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu