Yatırım DanışmanlığıGeleneksel borsa aracılık hizmetleri yerine butik bir anlayış ile çalışan, yatırım ihtiyaçlarınızı daha hızlı anlayan ve her bir yatırımcı için özel ürün ve çözümler üreten DAHA Yatırım Danışmanlığı, varlıklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için hizmetinizde!

DAHA Yatırım Danışmanlığı ekibimiz ile yatırımcılarımıza sermaye piyasalarında ulaşmak istedikleri yatırım hedefleri, risk profilleri, gelir-gider dengeleri ve varlık durumlarını dikkate alarak kişiye özel yatırım planları sunuyoruz. DAHA Yatırım Danışmanlığı, portföyünüzdeki kısa dönemli alım-satım işlemlerinizden, uzun vadeli finansal planlama ihtiyaçlarınıza kadar çok geniş bir alanda sizlere hizmet vermektedir.

Bireysel yatırım danışmanlığı ve portföy yönetimi hizmetlerinde doğru adres ÜNLÜ Menkul! Dijital yatırım hesabınızı şimdi açın ve ücretsiz kurye hizmetinden yararlanın.

Hesap Aç, Bilgi Al

Yatırım Danışmanlığı Ürünlerimiz

 • Hisse Senetleri
 • Vadeli İşlemler (VİOP)
 • Yatırım Fonları
 • Tezgahüstü Türev Ürünler
 • Tahvil, Bono, Eurobond, ÖST
 • LME
 • Yurt Dışı Borsa Ürünleri
 • Yapılandırılmış Borçlanma Araçları
 • Halka Arzlar
 • Kurumsal Risk Yönetimi

Yatırım Danışmanlığı Şirketleri Ne İş Yapar?

Yatırım danışmanlığı şirketleri, yatırımcılara portföy yönetimi, varlık tahsisi, risk değerlendirmesi ve yatırım stratejileri gibi konularda destek sunar. Profesyonel yatırım danışmanları, müşterilerin finansal durumlarını ve hedeflerini değerlendirerek, onlara uygun yatırım seçeneklerini önerir.

Yatırım danışmanlığı hizmetleri genellikle ücretli olarak sunulur ve yatırımcıların daha bilinçli ve kararlı yatırım yapmalarını sağlar. DAHA Yatırım Danışmanlığı olarak, portföy değeri belirli bir tutarın üzerindeki yatırımcılarımız için bu hizmeti ücretsiz olarak sağlıyoruz.

Bireysel Yatırım Danışmanlığı Hizmetimiz

Finansal hedeflerinize ulaşmanın anahtarı: DAHA Yatırım Danışmanlığı

Finansal hedeflerinize ulaşmak için doğru adımları atmak, yatırımlarınızı yönetmek ve portföyünüzü optimize etmek önemlidir. Ancak, finansal piyasaların karmaşıklığı ve risklerin yanı sıra, doğru kararları vermek zor olabilir. İşte bu noktada, bireysel yatırım danışmanlığı hizmetimiz devreye giriyor.

Bireysel yatırım danışmanlığı, size özel bir yaklaşım ile finansal hedeflerinize ulaşmanızda rehberlik sağlar. Profesyonel danışmanlarımız, finansal piyasaları sürekli olarak takip eder, analizler yapar ve size uygun yatırım stratejileri sunar. Sizin risk toleransınızı ve hedeflerinizi dikkate alarak, portföyünüzü oluşturur ve yönetir.

Bireysel yatırım danışmanlığı hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için daha@unluco.com  e-posta adresinden veya 444 7 333 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yatırım Danışmanlığı Mantığı

Yatırım danışmanlığı, finansal piyasalarda yatırım yapmak isteyen bireyler veya kurumlar için uzmanlık gerektiren hizmetleri sağlayan bir faaliyettir. Yatırım danışmanları, müşterilerinin finansal hedeflerini, risk toleransını ve yatırım stratejilerini değerlendirerek onlara uygun yatırım tavsiyeleri sunarlar.

Yatırım danışmanlığı hizmetleri genellikle şu alanlarda yoğunlaşır:

 • Finansal Analiz
 • Piyasa Araştırması
 • Kişiselleştirilmiş Tavsiyeler
 • Portföy Yönetimi
 • Risk Yönetimi
Detaylı bilgi için yatırım danışmanlığı nedir içeriğine göz atabilirsiniz.

En İyi Yatırım Danışmanlığı Şirketi Hangisi?

Bireysel ya da kurumsal yatırımcılar, varlıklarının profesyoneller tarafından yönetilmesini istediğinde, yatırım danışmanlığı hizmeti veren kurumlara başvururlar. Konu yatırım danışmanlığı ve portföy yönetimi olduğunda herkes en iyilerle çalışmayı ister. Ancak bu noktada, en iyi yatırım danışmanı ya da en iyi yatırım danışmanlığı şirketi gibi kavramların varlığından bahsedemeyiz.

En iyinin tanımı; aslında yatırımcının ihtiyaçlarına en doğru ve hızlı şekilde yanıt verilebilmesi ile ilgili bir durumdur. DAHA ekibi olarak, birlikte çalıştığımız yatırımcıların beklentilerini anlıyor ve onları karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

İhtiyaçlar ne kadar farklı olabilirse, kurumlar tarafından sunulan çözümler de aynı şekilde farklılık arz edebilir.

Türkiye’nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetim grubu ÜNLÜ & Co, sermaye piyasalarında 27 yılı aşkın deneyimi, profesyonel yatırım danışmanı kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısı ile butik bir hizmet anlayışına sahiptir.

Bireysel yatırım danışmanlığı ve portföy yönetimi hizmetlerinde doğru adres ÜNLÜ Menkul! Dijital yatırım hesabınızı şimdi açın ve ücretsiz kurye hizmetinden yararlanın.

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu