Vadeli İşlemler (VİOP)

DAHA yatırım danışmanlarımız, VİOP'ta işlem yapmak isteyen yatırımcıların gelecekte ulaşmak istedikleri yatırım hedeflerini, gelir ve gider dengelerini, risk profillerini ve varlık durumlarını her zaman göz önünde bulundurarak Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda döviz, endeks, faiz, hisse türevi ve emtialar üzerine yatırım planlaması önerileri sağlamaktadır. Ayrıca Araştırma ve Finansal Danışmanlık ekiplerimiz, kısa vadeli teknik analize dayalı ya da uzun vadeli temel analize dayalı alım satım önerileri ile Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP) yatırımlarında müşterilerimizin karar vermesine yardımcı olmaktadırlar.

ÜNLÜ Menkul Değerler müşterileri, VİOP işlemlerini brokerlarımız üzerinden profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilecekleri gibi, UTrade online platformlarımızla ya da piyasada yaygın kullanılan veri yayın uygulamaları (Matriks, Foreks, iDeal) üzerinden de kolayca yatırım yapabilirmektedirler. Yatırımcılar, Viop teminat ve kaldıraç oranları hakkındaki bilgilere hızlıca erişebilir ve tüm online platformlarımızdan anlık borsa verilerini ücretsiz takip edebilirler.

VİOP işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bilgi formunu doldurabilir ya da daha@unluco.com e-posta adresinden veya 444 7 333 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu