Borç Sermaye Piyasaları ve Danışmanlık

Borç Sermaye Piyasaları ve Danışmanlık ekibi müşterilerine sendikasyon kredisi, satın alma finansmanı, mezzanine finansmanı ve proje finansmanından; tahvil, bono ve diğer borçlanma araçları ihracına kadar her türlü borç finansmanının düzenlenmesi, yapılandırılması ve temin edilmesine yönelik finansal danışmanlık ve aracılık hizmetleri vermektedir.

Şirket finansmanı üzerinde uzmanlaşmış hem yapılandırma hem de Türkiye’de şirketlere borç finansmanı sağlayan yatırımcı ve kreditörlerin beklentileri konusunda engin bilgi ve deneyime sahip olan ÜNLÜ Menkul Değerler bugüne kadar müşterilerine 10 milyar USD üzerinde borç finansmanı temin etmiştir. Aynı zamanda Türk Lirası şirket tahvil ihraçlarında son iki yılda 1,2 milyar TL üzerinde gerçekleştirdiği işlem hacmi ve %17 pazar payı ile Türkiye’nin lider yatırım kuruluşları arasında sürekli olarak ilk 3 sırada yer almaktadır. Ayrıca işlem hacmi ve adedine göre sıralamalarda ilk 5 arasında yer alan kurumlar arasında, gerçekte borç sermaye piyasaları ile çıkar çatışması içerisinde olan bankalardan bağımsız tek yatırım kuruluşudur.

ÜNLÜ Menkul Değerler borç finansmanı alanında göstermiş olduğu başarılarla ICFM (2013 ve 2014) ve DealMakers  (2014 ve 2015) tarafından “Yılın Borç Finansmanı ve Danışmanlık Firması” seçilmiştir. Ayrıca Global Financial Conferences tarafından düzenlenen Bond & Loans ödüllerinde ÜNLÜ Menkul Değerler’in gerçekleştirdiği tahvil ihraçları “Yılın Tahvil İhracı” kategorisinde 2013 yılında birincilik, 2014 yılında ise ikincilik ödüllerini almıştır.

Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu