CW Enerji Hisse Senedi (CWENE)

CWENE hisse senedi halka arzı, 26-27-28 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplama ile 108,60 TL sabit fiyatla halka arz edilmişti.

5 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla borsada işlem görmeye başlayan CWENE, BIST’te işlem gören hisseler arasında en çok kazandıranlardan biri oldu ve yatırımcılarının yüzünü ilk 3 ayda güldürdü.

CW Enerji hisse senedi (CWENE) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

CWENE Hisse Fiyatı, Grafiği ve Finansalları

CW Enerji Hakkında

CW Enerji, 2010 yılında kurulmuş bir fotovoltaik enerji üretim şirketidir ve güneş paneli üretim sektöründe faaliyet gösterir. Yılda 1,8 GW güneş paneli üretim kapasitesiyle sektördeki önde gelen firmalardan biridir.

Şirket, güneş enerji santrallerine (GES) yönelik yatırım ve teknik danışmanlık, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme gibi hizmetler sunar. Aynı zamanda lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlar, finansman sağlar ve kurulum sonrası teknik bakım ve onarım hizmetleri verir. Endüstriyel ve evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunan şirket, şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerjili sulama sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi farklı alanlarda da faaliyet gösterir.

CW Enerji, yılda 1,8 GW güneş paneli üretim kapasitesiyle güvenilir ve başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. 2023 Nisan ayında halka arz olan şirketin hisseler, 5 Mayıs 2023’ten itibaren Borsa İstanbul’da CWENE koduyla işlem görmektedir.

CW Enerji Hisse (CWENE) Yorum ve Analiz

CWENE hisse senedi halka arzı, 26-27-28 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplama ile 108,60 TL sabit fiyatla halka arz edilmişti.

5 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla borsada işlem görmeye başlayan CWENE, BIST’te işlem gören hisseler arasında en çok kazandıranlardan biri oldu ve yatırımcılarının yüzünü ilk 3 ayda güldürdü. Buna ek olarak 2023'ün ilk yarısında Dolar/TL paritesinde gerçekleşen kur artışları, enerji maliyetlerinin de artmasına neden oldu. Bu yüzden enerji hisseleri, yatırımcılardan yüksek ilgi görmeye devam ediyor.

CW Enerji hisse alınır mı? CWENE almak mantıklı mı gibi sorularınızın yanıtlarını, hisse ile ilgili temel-teknik analiz incelemeleri yaparak daha kolay bulabilirsiniz. CW Enerji hisse ile ilgili güncel analiz, yorum ve araştırma raporları için ÜNLÜ Menkul'de hesap açmayı ve Piapiri uygulamasını indirmeyi unutmayın. Hisse senetleriyle ilgili takip etmeniz gereken hemen her şey Piapiri'de!

Yatırım yapmadan önce profesyonel destek almak isterseniz, DAHA Yatırım Danışmanlığı hizmetletimizle ilgili bilgi almak için 444 7 333 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CWENE Hisse Nasıl Alınır?

CW Enerji hisse alım satımına başlayabilmek için, öncelikle bir aracı kurumda yatırım hesabınızın bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa, ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla CW Enerji hisselerine ve borsada işlem gören diğer birçok enerji şirketine kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz. 

CW Enerji hisse senedi (CWENE) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu