Günlük Borsa Bülteni

Piyasalar hakkında bilgi sahibi olmak, finans dünyası söz konusu olduğunda bir adım önde olmak anlamına gelebilir. Günlük borsa bültenimiz aracılığıyla finans dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edin, yatırım fırsatlarını değerlendirin ve potansiyel risklerden haberdar olun.

Piyasalarda neler olduğuna dair güncel ve detaylı bilgiler için bültenimizi inceleyebilirsiniz. Yatırım kararlarınızı bilinçli bir şekilde almanıza yardımcı olacak analizler, ekonomik gelişmeler ve sektörel haberleri sizin için bir araya getirdik.

17 Nisan 2024 BİST Bülteni

Şok Marketler 4Ç23 finansal sonuçlarını açıkladı; Akbank, uluslararası piyasalardan yüksek yenileme oranı ile sendikasyon kredisi sağladı; Fitch, TSKB'nin uzun vadeli yabancı para notunu yükseltti; Türkiye Sigorta 1Ç24’te prim üretimini %131 arttırdı; Şok Marketler, e-ticaret alanında büyüyor: "İstegelsin" 220 milyon TL'ye satın alındı; Anadolu Efes, William Grant & Sons ürünlerini Türkiye pazarına sunacak; MLP Sağlık (MPARK) 20 bin lot hisse geri alımı yaptı; MLP Sağlık, Ankara'da Özel Medical Park İncek Hastanesi'ni bünyesine kattı; Türk Telekom 4Ç23 finansal sonuçları bugün açıklanacak; Tekfen Holding 4Ç23 finansal sonuçları bugün açıklanacak.

Devamını Okuyun

ÜNLÜ & CO Spotify hesabını takip edin, araştırma ekibimiz tarafından yayınlanan podcastler ile piyasanın sesini dinleyin.

Takip Edin
Piapiri, Piyasanın Piri
ÜNLÜ & Co’nun yeni uygulaması Piapiri ile yatırım yapmak artık çok kolay. Yatırım sepetleri, robotik alım satım sinyalleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile Piapiri piyasaları sizin için kolaylaştırıyor. Kişiselleştirilebilir ön yüzüyle özel bir danışmana dönüşüyor. Yatırım yaparken size bir tek o yetiyor!
QR kodu kamerana okut,
tüm marketlerden indir.
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu