Borsa Analizleri ve Araştırma İçerikleri

Borsada yönünü arayan yatırımcılar için alım satım önerileri ve zengin araştırma içerikleri Piapiri'de. Hisse ve sektör analizleri, piyasa haberler, kapsamlı araştırma raporları, ekonomik takvim ve model portföy ile yatırımlarınıza ışık tutuyoruz.

Sektör ve Şirket Haberleri

Haberleri takip ederek piyasa dinamikleri ve şirketlerin performansı hakkında bilgi edinin ve sektörel içgörüler ile yatırım kararlarınızı güçlendirin.

İncele

Günlük Borsa Bülteni

Hafta içi her sabah yayınladığımız borsa bülteni ile güne hazırlıklı başlayın. Teknik görünümü inceleyin ve piyasanın genel fiyat davranışı hakkında fikir sahibi olun.

İncele

Model Portföy 2024

ÜNLÜ Menkul’ün deneyimli araştırma ekibinin oluşturduğu model portföyü referans noktası olarak kullanabilir ve yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

İncele

ÜNLÜ & Co Araştırma Bölümü Hakkında

ÜNLÜ Menkul Değerler Araştırma Bölümü, yerli ve yabancı yatırımcılara yönelik oluşturduğu raporlarla global ve yerel ekonomik gelişmeler doğrultusunda Türkiye'nin sektör ve şirketleri hakkında güncel bilgiler ve öngörüler sunmayı hedefler.

Yatırımcıların güvenilir öngörüler ve tarafsız, zamanında öneriler elde etmelerine yardımcı olmayı hedefleyen araştırma ekibi, hisse senedi analizleri başta olmak üzere günlük bülten, sektör incelemeleri, şirket raporları, mali tablo değerlendirmeleri, makroekonomi, tematik raporlar ve strateji raporlarını da içeren geniş bir analiz çerçevesine sahiptir.

Neden ÜNLÜ Menkul?

Türkiye’nin önde gelen yatırım hizmetleri ve varlık yönetim grubu ÜNLÜ & Co, sermaye piyasalarında 27 yılı aşkın deneyimi, profesyonel kadrosu ve teknolojik altyapısı ile her müşteriye butik ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

  • SPK geniş yetkili borsa aracı kurumu
  • Hisse, viop, varant, fon ve eurobond yatırımı
  • Bire bir yatırım danışmanlığı hizmeti
  • Yeni nesil işlem platformu Piapiri
  • Gün içi ve uzun vadeli araştırma önerileri
  • BİST ve yurt dışı piyasa bültenleri
  • Robotik sinyaller ve hazır hisse sepetleri
  • Piapiri'de canlı borsa verileri
Hesap Aç, Yatırıma Başla
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu