16 Mayıs 2024 Günlük BİST Bülteni

İGDAŞ Halka Arz Planlarını Yeniden Değerlendiriyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin mülkiyetinde bulunan doğalgaz dağıtım şirketi İGDAŞ'ın halka arz edilmesi için planlar yeniden masaya yatırıldı. Bloomberg haberine göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı Neslihan Vural, İGDAŞ'ın kademeli olarak özelleştirilmesi planlarını açıkladı.

Doğuş Otomotiv, Wielton S.A. Yedek Parça Satış ve Servisini Üstlenecek

Doğuş Otomotiv, Wielton S.A. ile önemli bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda, Doğuş Otomotiv, Wielton grup markaları olan Wielton, Langendorf ve Fruehauf’un yarı römork ürünleri için Türkiye’de orijinal yedek parça satışı ve servis hizmetlerini sunacak.

Enerjisa Enerji Araç Filo Hizmetleri Şirketi Kurdu

Enerjisa Enerji, operasyonel araç kiralama hizmetlerine odaklanan yeni bir şirket kurdu. Yönetim Kurulu kararıyla, sermayesinin tamamı Enerjisa Dağıtım tarafından sağlanan ve 250 bin TL sermayeye sahip olan Enerjisa Araç Filo Hizmetleri A.Ş., müşterilere çeşitli araç kiralama çözümleri sunmayı hedefliyor.

Musa Topbaş 184bin Adet Ebebek Hissesi Satın Aldı

Ebebek Yönetim Kurulu Başkanı Musa Topbaş, şirketin hisselerinden 184 bin adet satın aldı. Hisse başına 47,6 TL ödeyen Topbaş, toplamda 9 milyon TL'lik bir yatırım yapmış oldu.

MLP Sağlık 18 Bin Lot Hisse Geri Alımı Yaptı

MLP Sağlık, kendi hisselerinden 18 bin lotu 270.66 TL ortalama fiyatla geri aldığını duyurdu. Toplamda 4.87 milyon TL değerindeki bu geri alım işlemi, şirketin 25 Mayıs 2022'de başlattığı hisse geri alım programı çerçevesinde gerçekleştirildi.

EBEBK DOAS ENJSA MPARK
Piapiri, Piyasanın Piri
ÜNLÜ & Co’nun yeni uygulaması Piapiri ile yatırım yapmak artık çok kolay. Yatırım sepetleri, robotik alım satım sinyalleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile Piapiri piyasaları sizin için kolaylaştırıyor. Kişiselleştirilebilir ön yüzüyle özel bir danışmana dönüşüyor. Yatırım yaparken size bir tek o yetiyor!
QR kodu kamerana okut,
tüm marketlerden indir.
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu