Doğuş Otomotiv Hisse Senedi (DOAS)

Doğuş Otomotiv hisse senedi (DOAS) fiyatı, 2023 yılının ilk 6 ayında dalgalı bir seyir izleyerek Ocak-Haziran arasında 78,36 TL’den 170,5 TL’ye düşmüş yaklaşık %4,4 kayıp yaşamıştır

Hissenin 2022 performansını incelediğimizde, 36,74 TL’den 182,62 TL’ye yükseldiğini ve böylece %397’lik bir artış kaydettiğini görürüz.

Doğuş Otomotiv hisse senedi (DOAS) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

DOAS Hisse Fiyatı, Grafiği ve Finansalları

Doğuş Otomotiv Hakkında

1994 yılında kurulan Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş., Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir otomotiv şirketidir ve merkezi İstanbul’dadır.

Doğuş Otomotivin faaliyet alanları aşağıdaki gibidir:

  • Otomobil Satışı: Şirket, çeşitli dünya markalarının otomobillerinin Türkiye'deki yetkili satıcılığını yapmaktadır. BMW, MINI, Volkswagen, Audi, Porsche, Seat, Skoda gibi prestijli markaların satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.
  • Servis Hizmetleri: Şirket, yukarıda bahsedilen markalara ait araçların satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır. Yetkili servisleriyle müşterilere teknik destek ve yedek parça hizmetleri sağlamaktadır.
  • Sigorta ve Finansman Hizmetleri: Doğuş Otomotiv, müşterilere araç sigortası ve finansman hizmetleri de sunmaktadır. Araç sahibi olmak isteyen müşterilere çeşitli finansman seçenekleri sunarak araç alımını kolaylaştırmaktadır.

Doğuş Otomotiv, Türkiye'nin önde gelen otomotiv şirketlerinden biri olarak sektördeki güçlü konumunu korumaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli hizmet anlayışıyla otomotiv sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

Şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da DOAS koduyla işlem görmektedir.

Doğuş Otomotiv Hisse (DOAS) Yorum ve Analiz

Doğuş Otomotiv hisse senedi (DOAS) fiyatı, 2023 yılının ilk 6 ayında dalgalı bir seyir izleyerek Ocak-Haziran arasında 78,36 TL’den 170,5 TL’ye düşmüş yaklaşık %4,4 kayıp yaşamıştır.

Doğuş Otomotiv hisse senedinin 2023 Mayıs itibarıyla tekrar bir yükseliş trendi içine girdiği görülmektedir. Mayıs – Haziran arasındaki fiyat hareketi 116,5 TL’den 170,5 TL’ye yükseliş şeklinde olmuş ve böylece yaklaşık %46 değer kazanmıştır.

Hissenin 2022 performansını incelediğimizde, 36,74 TL’den 182,62 TL’ye yükseldiğini ve böylece %397’lik bir artış kaydettiğini görürüz.

DOAS hisse senedinin 2018-2022 arasındaki 5 yıllık performansını ele alırsak; fiyatın 5,36 TL’den 182,62 TL’ye çıktığını; bunun da %3.307’lik bir yükseliş (33 kat değer artışı) anlamına geldiğini görürüz.

Doğuş otomotiv hisse alınır mı? DOAS almak mantıklı mı gibi sorularınızın yanıtlarını, hisse ile ilgili temel-teknik analiz incelemeleri yaparak daha kolay bulabilirsiniz. DOAS hisse ile ilgili güncel analiz, yorum ve araştırma raporları için ÜNLÜ Menkul'de hesap açmayı ve Piapiri uygulamasını indirmeyi unutmayın. Hisse senetleriyle ilgili takip etmeniz gereken hemen her şey Piapiri'de!

Yatırım yapmadan önce profesyonel destek almak isterseniz, DAHA Yatırım Danışmanlığı hizmetletimizle ilgili bilgi almak için 444 7 333 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DOAS Hisse Nasıl Alınır?

DOAS hisse alım satımına başlayabilmek için, öncelikle bir aracı kurumda yatırım hesabınızın bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa, ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla Doğuş Otomotib hisselerine ve borsadaki diğer birçok şirkete kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz. 

Doğuş Otomotiv hisse senedi (DOAS) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu