HAKKIMIZDA

misyon

MİSYONUMUZ

Girişimci ruhumuz ve yerel piyasalar hakkındaki bilgi ve deneyimimizle hiç durmadan çalışarak firmamızı büyütürken müşterilerimizin katma değerini ve elde ettiği karı en yüksek seviyeye çıkarmak.

VİZYONUMUZ

Bölgenin lider yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu olmak.

STRATEJİMİZ

Piyasadaki lider konumumuzu korumak için kurumsal çalışma prensiplerimizi ve yönetim anlayışımızı geliştirerek profesyonel kadromuzun katkısı ile hedeflerimizi gerçekleştirmek ve sürdürülebilir başarı sağlamak için gereken adımları atmak. Tabi olduğumuz mevzuat ve yasal yükümlülükler çerçevesinde dürüst ve şeffaf hizmet sunarken sürdürülebilir başarı sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

GİRİŞİMCİLİK

ÜNLÜ Menkul Değerler'in müşterilerine sunduğu tüm katma değerli çözümler, şirketin girişimci ruhunun eserleridir.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

ÜNLÜ Menkul Değerler'in tüm çözümlerinin temelinde "müşteri için en iyi seçeneği" üretmek yer alır.

KARARLILIK

ÜNLÜ Menkul Değerler tüm kaynakları, kolektif özverisi ve görev odaklılığıyla başarılı sonuçlar için çalışır, sonuçların başarısı için tavizsiz ısrarını sergiler.

UZMANLIK

ÜNLÜ Menkul Değerler yetkin ve alanında uzman kişilerden oluşan çalışan kadrosu ile çözüm süreçlerinin tümünde tam bir bilinç sergiler.

TAKIM RUHU

ÜNLÜ Menkul Değerler'in çalışma anlayışı iş önceliklerini ve profesyonel ruhu benimsemiş, ortak hedeflerde buluşmuş ekiplerin müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak birlikte çalışmaya dayanır.

BAĞLILIK

ÜNLÜ Menkul Değerler hem kurum içinde var olan hem de müşteri ile sürdürülen ilişkilerde bağlılığı, sadakati, sürdürülebilirliği benimser ve aidiyetten doğan istikrarı temel alır.

Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.