Online Platformlarımız

ÜNLÜ Menkul, sahip olduğu güçlü teknolojik altyapısı ile müşterilerine hızlı ve kolay kullanım özelliğine sahip çok çeşitli online aracılık platformları sunmaktadır. Online ürün ailesi ile yatırımcılar hem piyasa verilerini anlık olarak takip edebilmekte hem de yatırımlarını kolayca yönetebilmektedirler. Hisse senedi, borsa yatırım fonları, varantlar, sabit getirili menkul kıymetler (tahvil/bono), VİOP (vadeli işlem sözleşmeleri) yatırımları ve online nakit işlemleri bu platformlar vasıtasıyla yapılabilmektedir.


Piapiri

ÜNLÜ & Co’nun yeni uygulaması Piapiri ile yatırım yapmak artık çok kolay. Yatırım sepetleri, robotik alım-satım sinyalleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile Piapiri piyasaları sizin için kolaylaştırıyor. Kişileştirilebilir arayüzüyle özel bir danışmana dönüşüyor. Yatırım yaparken size bir tek o yetiyor. Piapiri Piyasanın Piri.

Neden Piapiri?

 • Hisse senetlerinin gün içerisindeki teknik durumlarına göre algoritmanın sunduğu alım satım sinyallerini takip edebilirsiniz.
 • Analistlerimizin özenli çalışmalar ile AL önerisi verdiği ve o dönem en beğendikleri hisse senetlerinden oluşan Model Portföy’le kolayca yatırımlarınıza başlayabilirsiniz.
 • Anasayfanızı yatırımcı profilinize göre farklı modüllerle istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve kendi kontrol panelinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisindeki sekmeleri ve kolonları sıralayarak en çok kullandığınız alanlara daha kolay ulaşabilirsiniz
 • Kendi takip listenizi dilediğiniz gibi oluşturabilir, Hisse Senedi, VİOP, Varant, Yatırım Fonu, Kur/Parite ve Kripto Para verilerini tek ekranda takip edebilirsiniz
 • Uygulamanın Analiz bölümünde, önerilerden raporlara, hazır portföy dağılımlarından haberlere ihtiyacınız olan tüm desteği alabilirsiniz

Piapiri hakkında daha detaylı bilgi için bağlantıya tıklayınız


UTrade WEB

Yenilikçi teknolojimiz ile sadelik, kolay kullanım ve nitelikli aracılık için özel olarak tasarlanmış olan UTrade WEB işlem platformumuz ile yatırımcılar:

 • Hisse senedi, VİOP (vadeli işlem sözleşmeleri), fon (TEFAS), varant ve halka arz işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Nakit işlemlerinizi ve VİOP (vadeli işlem sözleşmeleri) teminat yatırma / çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hesap portföyünüzü, kar / zarar durumlarınızı, emirleriniz ile ilgili detayları ve geçmiş tarihli hesap hareketlerinizi takip edebilirsiniz.
 • Şartlı emir, park emir ve zincir emir işlem türlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Günlük Finansal Danışmanlık raporlarımızı, alım satım önerilerimizi, model portföyümüzü ve haftalık ajandamızı takip edebilirsiniz.
 • Anlık BİST ve VİOP piyasa verilerini, haberleri, ekonomik takvimi ve hisse detay bilgilerini takip edebilirsiniz.
UTrade WEB platformuna www.utrade.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


UTrade Mobile

Hızlı, güvenilir, sade ve modern bir mobil işlem platformu olan UTrade Mobile uygulaması ile yatırımcılar:
 • Anlık portföylerini detaylı olarak görüntüleyebilir, maliyet ve kar / zarar durumlarını kolayca takip edebilirler.
 • Hisse senetleri, borsa yatırım fonları, varantlar ve VİOP (vadeli işlem sözleşmeleri) işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirler.
 • Gerçek zamanlı olarak BİST , VİOP verilerini ve anlık piyasa haberlerini ücretsiz olarak takip edebilirler.
 • Favori listesi oluşturup kendileri için özel bir piyasa takip ekranı tasarlayabilirler.
 • “Touch ID" ve "Face ID" teknolojisi ile uygulamalara güvenle giriş yapabilirler.
 • UTrade TS uygulamamızdaki “Kokpit” ekranının mobil versiyonu ile emir gönderimlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler.
Uygulamayı App Store ve Google Play'den "UTrade" ismiyle indirebilirsiniz.
UTradeUTrade

UTrade Mobile iPhone kullanım kılavuzuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
UTrade Mobile Android kullanım kılavuzuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
UTrade Mobile iPad kullanım kılavuzuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


UTrade TS

Profesyonel yatırımcılar için tasarlanmış olan UTrade TS (Trading System) uygulaması ile Windows işletim sistemine sahip tüm bilgisayarlardan, internet erişimi olan her yerde, tüm BİST ve VİOP emirlerinizi kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde iletebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir ve fonksiyonel kullanıcı arayüzü ile tek ekranda birçok veriyi takip edebilir ve piyasa hakimiyetinizi arttırabilirsiniz.
UTrade TS kullanım kılavuzuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

UTrade TS uygulamasını kullanabilmeniz için UTrade kullanıcı adı ve şifresine sahip olmanız gerekmektedir. UTrade TS uygulamasını bilgisayarınıza yüklemek için lütfen tıklayınız.


Veri Yayın Uygulamaları

ÜNLÜ Menkul Değerler A.Ş., Türkiye'de yaygın olarak hizmet veren bütün veri yayın kuruluşu uygulamaları ile entegre çalışmaktadır.

Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu