BİREYSEL HİZMETLERİMİZ

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

ÜNLÜ Menkul Değerler, "DAHA" ekibi olarak, müşterilerimizin yatırım bankacılığı hizmetlerindeki tüm finansal ihtiyaçlarını bir bütün olarak değerlendirip, kişiye özel analizlerimiz neticesinde bireysel yatırım danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız. Konusunda deneyimli yatırım danışmanlarımız, müşterilerimizin gelecekte ulaşmak istediği yatırım hedefini, risk alabilme profilini, gelir ve gider dengesini ve varlık durumunu dikkate alarak kişiselleştirilmiş bir yatırım planlaması önerisi sunabilmektedir. Bu değerlendirmelerin temelinde kapsamlı bir "uygunluk" ve "yerindelik" çalışması bulunmaktadır.

Yatırım danışmanlarımız, yerindelik çalışması ile beraber yatırımcılarımızın profilini belirlemekte ve yatırım danışmanlığı hizmeti kapsamında müşterilerimizin hedefleri ile uyumlu finansal varlık dağılımı önerilerini hazırlamakta ve piyasaları takip ederek DAHA özel bir yaklaşım sergilemektedirler.

DAHA yatırım danışmanlığı, kısa dönemli trading ihtiyaçlarınızdan uzun vadeli finansal planlama desteğine kadar çok geniş bir  alanda yatırımcılara hizmet vermektedir. DAHA odaklı, bağımsız bir yatırım danışmanı ile beraber çalışmak yatırımcıların yatırım hedeflerini gerçekleştirmek için adil bir ürün çeşitliğine ulaşmasını sağlayacaktır. DAHA yatırım danışmalığı Hisse Senetleri (BİST), VİOP (Vadeli İşlem Sözleşmeleri), Sabit Getirili Menkul Kıymetler (Tahvil/Bono) ,Yatırım Fonları , Yapılandırılmış Borçlanma Araçları (YBA) , Tezgahüstü Türev Ürünler, Mevduat Aracılığı, Foreks (FX) ve Uluslararası Borsa ürünlerinde yatırımcılara hizmet vermektedir.

DAHA yatırım danışmanlığı hizmet ve ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Yatırım danışmanı kadromuza ek olarak Araştırma Bölümü içerisinde yer alan Finansal Danışmanlık Birimi de ÜNLÜ Menkul bünyesindeki tüm yerli yatırımcılar için alım satım önerileri sunmaktadır. Kapanan alım satım önerilerimizin detaylarını aşağıdaki tablodan görüntüleyebilirsiniz.

U-Call Trade Önerilerimiz

Başarılı Kapanan Trade Önerilerimiz 32 70%
Başarısız Kapanan Trade Önerilerimiz 14 30%
Toplam Öneri Sayımız 46