BİREYSEL HİZMETLERİMİZ

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Geleneksel aracılık hizmetlerine kıyasla butik bir anlayışa sahip, yatırım ihtiyaçlarının daha çabuk anlayıp her bir yatırımcı için özel ürünler ve çözümler üreten “DAHA” ekibi, sermaye piyasalarında geniş bir hizmet alanında derin tecrübeye sahip ÜNLÜ Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde, alanında deneyimli ve başarılı kişilerden oluşan yatırım danışmanları ile nitelikli yatırımcılara çeşitli hizmetler sunmaktadır. Gelecekte ulaşmak istedikleri yatırım hedeflerine göre risk profilleri, gelir-gider dengeleri ve varlık durumları dikkate alınarak kişiselleştirilmiş yatırım planları oluşturulan yatırımcılar, ÜNLÜ Menkul Değerler A.Ş.’nin ayrıcalıklı hizmet anlayışını geniş yelpazedeki ürün ve kişiye özel çözümler ile DAHA’nın güçlü teknolojik altyapısı ve kullanıcı dostu UTrade online işlem platformları aracılığıyla tecrübe etmektedir.

DAHA
DAHA, müşterilerin kısa dönemli ihtiyaçlarından uzun vadeli finansal planlama desteğine kadar çok geniş bir yelpazede yatırımcılara hizmet vermektedir. Müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla geliştirdiği,

- Organize ve tezgahüstü piyasalarda kişiye özel yatırım danışmanlığı hizmetleri
- BIST hisse senedi, vadeli işlem ve opsiyon borsası işlemlerine aracılık
- Kişiye özel yatırım stratejileri sunan yapılandırılmış borçlanma araçları (YBA)
- Sabit getirili, anapara korumalı, gayrimenkul, Eurobond veya hisse senedi yoğun yatırım fonları
- Tezgahüstü türev ürünlerinin alım satımına aracılık hizmetleri
- Kaldıraçlı işlemler (FX) ve fark kontratları (CFD) alım satımına aracılık hizmetleri
- Yurt dışı borsalarda hisse senedi ve vadeli işlem sözleşmelerine aracılık hizmetleri
- Devlet tahvili, hazine bonosu, özel sektör tahvili ve Eurobond alım satımına aracılık hizmetleri
- Kurumsal risk yönetimi (hedge) danışmanlığı
- Halka arza aracılık hizmetleri
- Bireysel portföy yönetimi ve finansal planlama hizmetleri ile DAHA, yatırımcılara ayrıcalıklı bir yatırım hizmeti sağlamaktadır.

DAHA’nın hizmet ve ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

DAHA ekibine ek olarak Araştırma bölümü içerisinde yer alan Finansal Danışmanlık Birimi, ÜNLÜ Menkul A.Ş. bünyesindeki tüm yatırımcılar için hisse senetleri, pariteler, sabit getirili menkul kıymetler ve altın gibi finansal enstrümanlarda alım satım önerileri sunmaktadır. Yurtiçi sermaye piyasalarına yönelik yerli müşterilerle Türkçe olarak paylaşılan ÜNLÜ & Co’mment, U-Alert ve U-Call finansal danışmanlık raporları ile yatırımcılar sürekli desteklenmektedir. Kapanan U-Call alım satım önerilerimizin detaylarının aşağıdaki tablodan görüntüleyebilirsiniz.

U-Call Trade Önerilerimiz

Başarılı Kapanan Trade Önerilerimiz 60 75%
Başarısız Kapanan Trade Önerilerimiz 20 25%
Toplam Öneri Sayımız 80


Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.