25 Haziran 2024 BİST Bülteni

MLP Sağlık, iki hastane satın alacak

MLP Sağlık, İstanbul Gebze'de bulunan 100 yatak kapasiteli Özel Medar Gebze (yeni adıyla WM Medical Park Gebze) ve Ataşehir'de 80 yatak kapasiteli Özel Medar Ataşehir (yeni adıyla Özel Medical Park Ataşehir) hastanelerinin lisanslarını devralarak kiralama yoluyla operasyonlarına dahil etti.

Alarko Holding 49 bin lot hisse geri alımı yaptı.

Alarko Holding, dün piyasada gerçekleştirdiği işlemle 49 bin lot hisseyi ortalama 102.38 TL fiyatla geri alarak toplamda 5 milyon TL yatırım yaptı. Şirketin 29 Mayıs 2024'te başlattığı hisse geri alım programı kapsamında şimdiye kadar toplamda 0.13 milyon hisse satın alındı. Alarko Holding'in belirlediği geri alım programı çerçevesinde toplam 4.35 milyon hisse ve 550 milyon TL'lik bir fon limiti bulunuyor.

Bülteni detaylı görmek için tıklayın.

MPARK ALARK
Piapiri, Piyasanın Piri
ÜNLÜ & Co’nun yeni uygulaması Piapiri ile yatırım yapmak artık çok kolay. Yatırım sepetleri, robotik alım satım sinyalleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile Piapiri piyasaları sizin için kolaylaştırıyor. Kişiselleştirilebilir ön yüzüyle özel bir danışmana dönüşüyor. Yatırım yaparken size bir tek o yetiyor!
QR kodu kamerana okut,
tüm marketlerden indir.
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu