20 Haziran 2024 BİST Bülteni

Alarko 1Ç24’te Zarar Açıkladı

Alarko Holding, 2024'ün ilk çeyreğinde 1.275 milyon TL net zarar bildirdi. Bu sonuç, şirketin bir önceki yılın aynı döneminde açıkladığı 743 milyon TL net karla kıyaslandığında dikkate değer bir düşüşü temsil ediyor.

Kardemir 1Ç24’te Zarar Açıkladı

Kardemir, 2024'ün ilk çeyreğinde 832 milyon TL net zarar açıkladı. Bu zarar, geçen yılın aynı dönemine kıyasla %52 oranında bir azalma gösteriyor. Şirketin satış gelirleri de yıllık bazda %24 düşüşle 12.208 milyon TL olarak kaydedildi.

Fitch, Yapı Kredi’nin Uzun Vadeli YP Kredi Notunu Teyit Etti

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Yapı Kredi Bankası'nın uzun vadeli yabancı para (YP) kredi notunu 'B' olarak teyit etti ve not görünümünü pozitif olarak belirledi. Ayrıca bankanın finansal kapasite notunu 'b' seviyesinden 'b+' seviyesine yükselttiğini duyurdu.

Bülteni detaylı incelemek için tıklayın.

ALARK YKBNK
Piapiri, Piyasanın Piri
ÜNLÜ & Co’nun yeni uygulaması Piapiri ile yatırım yapmak artık çok kolay. Yatırım sepetleri, robotik alım satım sinyalleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile Piapiri piyasaları sizin için kolaylaştırıyor. Kişiselleştirilebilir ön yüzüyle özel bir danışmana dönüşüyor. Yatırım yaparken size bir tek o yetiyor!
QR kodu kamerana okut,
tüm marketlerden indir.
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu