11 Haziran 2024 BİST Bülteni

Bizim Toptan 2024'ün ilk çeyreğinde enflasyonla düzeltilmiş finansallara göre zayıf sonuçlar açıkladı

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş., 2024'ün ilk çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını açıkladı. Şirketin raporladığı verilere göre, gelirler yıllık bazda yüzde 15 düşüşle 7,9 milyar TL olarak gerçekleşti, bu rakam piyasa beklentisi olan 7,7 milyar TL'nin üzerinde oldu.

İşbank 1,05 milyar dolar tutarında sendikasyon kredisi aldı

İş Bankası, uluslararası piyasalardan toplamda 1,05 milyar dolar değerinde sendikasyon kredisi sağladı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, 367 gün vadeli bu sendikasyon kredisi, 442 milyon dolar ve 563 milyon euro olmak üzere iki ayrı dilimden oluşuyor.

Ford Otosan fabrikalarında 2 hafta üretime ara verilecek

Ford Otosan, yıllık izin dönemi sebebiyle fabrikalarında üretime ara vereceğini duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamaya göre şirketin Türkiye'deki fabrikaları 28 Temmuz'dan 12 Ağustos'a kadar, Craiova'daki fabrika ise 2 Ağustos'tan 20 Ağustos'a kadar iki hafta süreyle üretime ara verecek.

Pegasus yolcu trafiği Mayıs ayında yıllık %21 yükseldi

Pegasus Hava Yolları'nın yolcu trafiği, Mayıs ayında geçen yılın aynı ayına kıyasla önemli bir artış gösterdi. Şirketin yaptığı açıklamaya göre iç hatlarda yolcu sayısı yüzde 24 oranında artarken dış hatlarda ise bu oran yüzde 18 olarak gerçekleşti.

Bülten detaylarını görmek için tıklayın.

ISCTR PGSUS FROTO
Piapiri, Piyasanın Piri
ÜNLÜ & Co’nun yeni uygulaması Piapiri ile yatırım yapmak artık çok kolay. Yatırım sepetleri, robotik alım satım sinyalleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile Piapiri piyasaları sizin için kolaylaştırıyor. Kişiselleştirilebilir ön yüzüyle özel bir danışmana dönüşüyor. Yatırım yaparken size bir tek o yetiyor!
QR kodu kamerana okut,
tüm marketlerden indir.
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu