Goldman Sachs International – Paya Dayalı Varantlarda Bedelli/Bedelsiz Sermaye Artırımları

Konu: Goldman Sachs International tarafından Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. (PGSUS) payına Dayalı olarak İhraç Edilen Varantların İşleme Koyma Fiyatları ve Varant Dönüşüm Oranlarındaki değişiklik hk.

Pegasus Hava Taşımacılığı A Ş’in (PGSUS) 14/05/2024 Tarihinde gerçekleştirilecek bedelsiz sermaye artırımı nedeniyle; ihraççı Goldman Sachs International tarafından, Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.3 sayılı "Varantlar ve Yatırım Kuruluşu Sertifikaları Tebliği " uyarınca Pegasus Hava Taşımacılığı A. Ş (PGSUS) payına dayalı olarak ihraç edilen varantların işleme koyma fiyatları (kullanım fiyatları) ve varant dönüşüm oranlarındaki değişiklikleri içeren “PDF” tablo ekte yer almaktadır.


PGSUS Payına Dayalı Varantların İşleme Koyma ve Dönüşüm Oran Değişikliği Hakkında


Kap bildirimi için tıklayınız.


Konu: Goldman Sachs International tarafından T. İş Bankası A.Ş. (ISCTR) Payına Dayalı olarak İhraç Edilen Varantların İşleme Koyma Fiyatları ve Varant Dönüşüm Oranlarındaki değişiklik hk.

T. İş Bankası A Ş’in (ISCTR) 27/02/2024 Tarihinde gerçekleştirilecek bedelsiz sermaye artırımı nedeniyle; ihraççı Goldman Sachs International tarafından, Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.3 sayılı "Varantlar ve Yatırım Kuruluşu Sertifikaları Tebliği " uyarınca T. İş Bankası A. Ş (ISCTR) payına dayalı olarak ihraç edilen varantların işleme koyma fiyatları (kullanım fiyatları) ve varant dönüşüm oranlarındaki değişiklikleri içeren “PDF” tablo ekte yer almaktadır.

ISCTR Payına Dayalı Varantların İşleme Koyma ve Dönüşüm Oran Değişikliği Hakkında

Kap bildirimi için tıklayınız.

2022/2023 Yıllarına ait Bildirimlere ulaşmak için Tıklayınız

Konu: Goldman Sachs International tarafından ASELSAN Payına Dayalı olarak İhraç Edilen Varantların İşleme Koyma Fiyatları ve Varant Dönüşüm Oranlarındaki değişiklik hk.

ASELSAN -Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş ‘nin 25/08/2023 Tarihinde gerçekleştirilecek bedelsiz sermaye artırımı nedeniyle; ihraççı Goldman Sachs International tarafından, Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.3 sayılı "Varantlar ve Yatırım Kuruluşu Sertifikaları Tebliği " uyarınca ASELSAN -Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş (ASELS) payına dayalı olarak ihraç edilen varantların işleme koyma fiyatları (kullanım fiyatları) ve varant dönüşüm oranlarındaki değişiklikleri içeren “PDF” tablo ekte yer almaktadır.


ASELSAN Payına Dayalı Varantların İşleme Koyma ve Dönüşüm Oran Değişikliği Hakkında

Kap bildirimi için tıklayınız.


Konu: Goldman Sachs International tarafından TÜPRAŞ Payına Dayalı olarak İhraç Edilen Varantların İşleme Koyma Fiyatları ve Varant Dönüşüm Oranlarındaki değişiklik hk.

TÜPRAŞ-Türkiye Petrol Rafineleri A.Ş ‘nin 04/04/2023 Tarihinde gerçekleştirilecek bedelsiz sermaye artırımı nedeniyle; ihraççı Goldman Sachs International tarafından, Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.3 sayılı "Varantlar ve Yatırım Kuruluşu Sertifikaları Tebliği " uyarınca TÜPRAŞ-Türkiye Petrol Rafineleri A.Ş. (TUPRS) payına dayalı olarak ihraç edilen varantların işleme koyma fiyatları (kullanım fiyatları) ve varant dönüşüm oranlarındaki değişiklikleri içeren “PDF” tablo ekte yer almaktadır.

GSI-TUPRAŞ Payına Dayalı Varantların İşleme Koyma ve Dönüşüm Oran Değişikliği Hakkında

Kap bildirimi için tıklayınız.


2021/2022 Yıllarına ait Bildirimlere ulaşmak için Tıklayınız

Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu