SASA Polyester Hisse Senedi

Borsada en fazla işlem gören enstrümanlardan biri olan ve bu özelliği ile adeta piyasaya yön veren hisselerden biri olan SASA'nın fiyat hareketleri, yerli ve yabancı milyonlarca borsa yatırımcısı tarafından yakından izlenir.

SASA, son 10 yılda yatırımcısına açık ara en çok kazandıran hisse olma özelliğini korumaktadır

SASA hisse senedi alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster diital hesap açılışını gerçekleştir ve ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

SASA Hisse Fiyatı ve Grafiği

SASA Hisse Geleceği

SASA, 1971 yılında kurulmuş ve polyester elyaf, iplik ve elyaf bazlı tekstil ürünlerinin üretimi konusunda uzmanlaşmış, sektörde önde gelen firmalar arasında yer alan bir şirkettir. Borsa İstanbul'da işlem gören yüzlerce hisse senedi içinde SASA'nın yatırımcıların nezdinde farklı bir anlamı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

SASA hisse senedi için bir fiyat tahmininde bulunmak kolay olmayacaktır. Ancak geçtiğimiz yıllarda defalarca kez hisse bölünmesi yaşayan ve hemen her bölünme sonrası yatırımcılarını sevindiren bir performans gösteren hisse, özellikle uzun vadeli yatırımcıların portföylerinde yerini alabilir.

Bununla birlikte; SASA'nın son yıllarda muazzam bir performans göstermesi ve fiyatını yıldan yıla katlamış olması, yatırımcıların göz önünde bulundurmasu gereken ve risk analizi yapması gereken bir durumdur.

SASA Hisse Alınır mı?

Doğru zamanda SASA hisse senedi almak, getiri potansiyeli yüksek bir yatırım olacaktır. Bununla birlikte hissenin son 5 yılda gösterdiği performansı iyi analiz etmek gerekir. Bu türden hisselerin fiyat hareketlerini incelersek, belirli dönemlerde geri çekilmelerin yaşanabilmesi de kaçınılmazdır. Yatırımcıların bu denli popüler ve yüksek hacimli işlemlere konu olan hisselere yatırım yaparken piyasa takibini ve risk yönetimini dikkatli yapmaları önerilir.

SASA hisse alım satımında doğru zamanı kestirebilmek ve piyasanın genel yönüyle ilgili çıkarımlarda bulunmak için geçmiş fiyat hareketlerini inceleyebilir ve YouTube kanalımızda paylaştığımız haftalık piyasa videolarımızı izleyebilirsiniz. Piapiri uygulamamız üzerinden paylaştığımız günlük şirket ve sektör haberlerini takip etmek de bu noktada sizi besleyecektir.

SASA Hisse Senedi Nasıl Alınır?

SASA hisse senedi alabilmeniz için bir yatırım hesabınızın bulunması gerekmektedir. Ücretsiz yatırım hesabınızı Piapiri uygulaması üzerinden görüntülü görüşme ile açabilir ya da ÜNLÜ Menkul web sitesindeki dijital hesap sayfası üzerinden ilerleyebilirsiniz. SASA ile beraber dilediğiniz hisse senedini uygun komisyon oranlarıyla ve ÜNLÜ Menkul güvencesiyle alıp satmaya şimdi başlayın.

SASA hisse senedi alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster diital hesap açılışını gerçekleştir ve ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu