Forte Halka Arz

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. halka arz ediliyor. Talep toplama işlemleri 8-9 Haziran 2023 tarihlerinde, eşit dağıtım yöntemiyle ve pay başına 12,12 TL sabit fiyatla gerçekleştirilecektir.

Halka arz başvurunuzu Piapiri üzerinden Kontrol Panelinden ya da piyasalar > listeler adımlarından kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bilgi formunu doldurabilir ya da daha@unluco.com e-posta adresinden veya 444 7 333 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Halka arzlara katılmak Piapiri ile çok kolay! Şimdi Piapiri uygulamasını indir, Borsa İstanbul’daki halka arzları takip et, dilediğin halka arz hissesi için talep oluştur ve yatırıma başla!

Halka arz kavramıyla ilgili daha detaylı bilgi edinmek istersen borsada halka arz nedir içeriğini inceleyebilirsin.

Halka arz hisselerine yatırımın doğru adresi ÜNLÜ Menkul! İster diital hesap açılışını gerçekleştir ve ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Yatırıma Başla

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. Finansal Durumu

Forte Savunma finansal durumu için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz.

Finansal Tablo
202220212020
Hasılat15,1 Milyar TL6,3 Milyar TL3,2 Milyar TL
Brüt Kar1 Milyar TL271,2 Milyon TL147,9 Milyon TL


Forte Halka Arz Kaç Lot Verir

Forte Halka Arz sermaye artırımı ile 22.000.000 lot olarak gerçekleştirilecektir. Katılım sayısına göre olası dağıtımın aşağıdaki gibi olması beklenmektedir:

  • 1 Milyon katılım olursa yaklaşık 22 Lot (267 TL)
  • 2 Milyon katılım olursa yaklaşık 19 Lot (230 TL)
  • 4 Milyon katılım olursa yaklaşık 16 Lot (194 TL)
  • 6 Milyon katılım olursa yaklaşık 14 Lot (170 TL)
  • 8 Milyon katılım olursa yaklaşık 13 Lot (158 TL)
  • 2 Milyon katılım olursa yaklaşık 11 Lot (134 TL)

Forte Halka Arza Dair Diğer Bilgiler

Halka Açıklık Oranı: %32,84

Halka Arz İskontosu: %23,6

Halka Arz Büyüklüğü: 266.000.000 TL

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş. Hakkında

Forte Bilgi İletişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi A.Ş., Türkiye merkezli bir şirkettir ve bilgi iletişim teknolojileri ile savunma sanayi alanlarında faaliyet göstermektedir. 2003 yılında kurulan şirket, Ar-Ge odaklı çözümleriyle önemli bir konuma sahip bir teknoloji şirketidir.

Savunma sanayi sektöründe faaliyet gösteren birçok önemli projede yer alan Forte, milli güvenlik ve savunma alanlarında kullanılan bir dizi ürün ve hizmet sunmaktadır. Bu ürünler arasında entegre haberleşme sistemleri, kriptoloji çözümleri, siber güvenlik, elektronik harp sistemleri, radar ve elektro-optik sistemler bulunmaktadır. Forte, güvenli iletişim ve teknoloji tabanlı savunma çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir ekibi bünyesinde barındırmaktadır.

Forte, Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren bir şirkettir ve yüksek teknolojiye dayalı projeler geliştirme konusunda uzmandır. Yenilikçi çözümler sunmak amacıyla faaliyet gösteren şirket, savunma sanayiinde hem ulusal hem de uluslararası düzeyde birçok projeye katkıda bulunmuş ve başarıyla tamamlamıştır.

Halka arz hisselerine yatırımın doğru adresi ÜNLÜ Menkul! İster diital hesap açılışını gerçekleştir ve ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Yatırıma Başla
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu