BİREYSEL HİZMETLERİMİZ

NİTELİKLİ ARACILIK

ÜNLÜ Menkul Değerler, kurumsal müşterileri tarafından başarı ile anılan 20 yılın ardından nitelikli bireysel yatırımcılar için aracılık hizmetlerine odaklanan bir büyüme kararı alarak yoluna devam etmektedir. Türkiye Sermaye Piyasaları’nda yaşanan hızlı değişimler, yeni Sermaye Piyasası Kanunu ve Borsa İstanbul’un vizyoner genişlemesi ile aracılık piyasaları sadece emir iletilen platformlardan çok daha kapsamlı bir yatırım bankacılığı hizmetlerine doğru evrimleşmektedir. Yatırım şirketlerinin de bu değişimlere adaptasyonlarında sadece sermaye yeterlilikleri değil, insan sermayesi kaynakları da çok belirgin bir faktör olarak dikkat çekmektedir.

ÜNLÜ Menkul Değerler, deneyimli broker ekipleri ile toplam tecrübesi birkaç yüzyılın üzerinde olan bir yatırım danışmanlığı ve aracılık hizmetini farklı bir müşteri deneyimi olarak sunabilmektedir. Lokal piyasalardaki tecrübesi ve küresel bilgi birikimi ile yatırım danışmanlığı ve kişiye özel aracılık işlemlerinde güvenilir ve karşılıklı kazanmaya yönelik uzun vadeli çözümler getirebilmektedir.

ÜNLÜ Menkul Değerler olarak, Hisse Senetleri, VİOP (Vadeli İşlem Sözleşmeleri), Sabit Getirili Menkul Kıymetler (Tahvil/Bono) ve Yatırım Fonu piyasalarında anlaşılır ve amaca yönelik yatırım tavsiyeleri hazırlıyor; hızlı ve kesintisiz emir iletimi gerçekleştiyoruz. Aracılık işinin bir takım oyunu olduğunu biliyor ve sizi çok iyi dinleyen bir broker ekibimiz ve bu ekibin destek aldığı çok tecrübeli bir analist kadromuz ile sizi son derece kurumsal bir şekilde destekliyoruz.

Broker ekiplerimiz ile size çağdaş ve adil bir nitelikli aracılık taahhüt ediyoruz.

Hisse Senedi Piyasaları

Vadeli İşlem Piyasaları

Tahvil Bono Piyasaları