ÜNLÜ Yatırım Holding Hisse Senedi (UNLU)

Vizyoner liderliği, sağlam mali yapısı ve başarılı büyüme stratejileri, 1996 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren ÜNLÜ & Co'yu Türkiye'nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu yapmıştır. Bu başarıya ortak olmak için siz de borsada UNLU hisse senedine yatırım yapabilirsiniz.

UNLU hisse senedi alım satımı için ister diital hesap açılışını gerçekleştirin ve ücretsiz kurye hizmetinden yararlanın, isterseniz de Piapiri uygulamasını indirin ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabınızı açın

Hesap Aç, Bilgi Al

UNLU Hisse Fiyatı, Grafiği, Temettü ve Finansal Oranları

ÜNLÜ Yatırım Holding Ne İş Yapar?

ÜNLÜ & Co, Türkiye'nin öncü finans kuruluşu...

1996'da bağımsız bir finansal danışmanlık firması olarak kurulduğundan beri, şirket yatırım hizmetleri, sermaye piyasaları, yatırım danışmanlığı ve aracılık hizmetleri, alternatif yatırımlar, fon ve portföy yönetimi gibi çeşitli alanlarda etkileyici bir büyüme ve başarı sergilemiştir. ÜNLÜ & Co, yüksek kaliteli danışmanlık hizmetleri ve ürün çeşitliliğiyle öne çıkarak, hem yerli hem de yabancı bireysel ve kurumsal yatırımcılar için tercih edilen bir kuruluş haline gelmiştir.

Kuruluşunun ilk yıllarında, özellikle şirket birleşmeleri ve satın almalarında öncü rol oynayarak, Türkiye piyasalarında yabancı yatırımcılara danışmanlık hizmetleri sunmuştur. 2002 yılında yerel bir aracı kurumu satın alarak yatırım hizmetleri alanında genişlemeye giden ÜNLÜ & Co, 2003'te varlık yönetimi alanında yeni birimler kurarak hizmet yelpazesini genişletmiştir. Lehman Brothers ile 2005'teki iş ortaklığı, şirketin uluslararası alandaki profilini yükseltmiş ve aynı yıl Tahincioğlu Holding'in hissedar olmasıyla kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atmıştır.

2006 ve 2007 yılları arasında, alternatif yatırım alanlarına genişleyerek, Türkiye'nin en büyük özel sermaye fonlarından birini kurmuş ve Standard Bank ile ortaklık anlaşması yaparak, global pazarda güçlü bir oyuncu olmuştur. 2012-2013 yıllarında ÜNLÜ & Co markası altında yeniden yapılanan firma, Mahmut L. ÜNLÜ liderliğinde Türkiye'nin lider yatırım kuruluşlarından biri olmayı sürdürmüştür.

2014'te yatırım bankası olma yolunda ilerleyen ÜNLÜ & Co, MENA bölgesine açılarak bölgesel bir genişlemeye adım atmış, 2016'da New York’ta açtığı ofis ile ABD pazarına giriş yapmıştır. 2017'de kurumsal finansman alanındaki tecrübesini DAHA Yatırım Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetleri ile genişleten firma, 2018'de Şok Marketler’in halka arzında önemli bir rol oynamıştır.

2021'de halka arzını başarıyla tamamlayan ÜNLÜ & Co, Goldman Sachs ile iş birliği yaparak Türkiye'de paya dayalı varantların ihracında yer almıştır.

Son olarak 2023’te gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören ebebek Mağazacılık A.Ş halka arzı ile şirket yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatlerini yeniden üzerine çekmeyi başarmıştır.

ÜNLÜ & Co’nun vizyoner liderliği, sağlam mali yapısı ve başarılı büyüme stratejileri, onu Türkiye'nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu yapmıştır.

UNLU Hisse Nasıl Alınır?

ÜNLÜ Yatırım Holding A.Ş. hisse alım satımına başlayabilmek için, öncelikle bir aracı kurumda yatırım hesabınızın bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa, ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla UNLU hisse senedine ve borsada işlem gören diğer holding hisselerine kolayca yatırım yapabilirsiniz.

UNLU hisse senedi alım satımı için ister diital hesap açılışını gerçekleştirin ve ücretsiz kurye hizmetinden yararlanın, isterseniz de Piapiri uygulamasını indirin ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabınızı açın

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu