TOFAŞ Türk Hisse Senedi (TOASO)

TOFAŞ Hisse Senedi (TOASO) 2023'ün ilk 6 ayında %51'lik bir değer artışı kaydetti. 2022 yılının tamamını incelediğimizde yaklaşık %117'lik pozitif getiri sağladığını gözlemleyebiliriz.

TOASO hissesinin 2018 - 2022 arasındaki 5 yıllık performansını incelediğimizde ise yaklaşık %400'lük bir değer artışı olduğunu görüyoruz.

1968 yılından bu yana, Türkiye'deki otomotiv endüstrisinin en önemli paydaşlarından biri olan Tofaş Hisseleri, yerli ve yabancı yatırımcıların odağında olmaya devam ediyor.

TOFAŞ Hisse (TOASO) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

TOASO Hisse Fiyatı ve Grafiği

TOFAŞ Hakkında

1968 yılında kurulan Tofaş Türkiye'nin en büyük otomobil üreticilerinden biridir ve Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ile ortaklığı bulunmaktadır. Şirketin merkezi Bursa'da yer almaktadır.

Tofaş, yüksek üretim kapasitesi ve modern tesisleriyle bilinir. Bursa'daki üretim tesisleri, gelişmiş otomobil üretim teknolojilerine sahiptir ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak otomobil, hafif ticari araç ve motor üretimi yapmaktadır.

Şirket, Fiat markası altında çeşitli modellerin üretimini gerçekleştirmektedir. Bunlar arasında Fiat Egea, Fiat Tipo, Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Linea gibi modeller yer almaktadır.

Türk otomotiv endüstrisinin önemli bir parçasıdır ve ülke ekonomisine katkı sağlayan büyük bir şirkettir. Yıllar boyunca başarılı modeller üretmiş ve Türkiye'nin otomobil ihracatında önemli görev üstlenmiştir. Aynı zamanda istihdam yaratma ve sektöre teknolojik gelişmeler getirme konularında da önemli bir rol oynamıştır.

TOASO Hisse Alınır mı?

TOASO hisse senedi alım satımında kazançlı işlemler gerçekleştirebilmek ve piyasanın genel yönüyle ilgili çıkarımlar yapabilmek için mevcut fiyat hareketlerini inceleyebilir ve YouTube kanalımızdan haftalık piyasa analizi videolarını izleyebilirsiniz

TOFAŞ Türk Hisse Senedi (TOASO), özellikle orta ve uzun vadeli yatırımlar için düşünülebilir ve yatırımcıların portföylerinde bir miktar bulundurabilir. TÜrkiye'de ve dünyada otomotiv sektöründe yaşanabilecek gelişmeler, hisse fiyatı üzerinde pozitif yansımalara yol açabilir..

TOFAŞ ile ilgili haberleri, otomotiv sektöründeki gelişmeleri ve benzersiz araştırma raporlarını size bilgi sağlaması amacıyla Piapiri uygulamamız üzerinden takip edebilirsiniz.

TOASO Hisse Nasıl Alınır?

Pandemi sırasında bozulan tedarik zincirleri, aradan geçen zamana rağmen 2023'te eski henüz eski verimine dönmedi. Buna bir de Çin - Tayvan arasında yaşanan gerilim ve çip krizi eklenince otomotiv sektöründeki üretim kapasitesinin yıllardır tam olarak kullanılamadığı söylenebilir. Bu alanlarda yaşanabilecek pozitif gelişmeler, sektör üzerinde olumlu yansımalar doğurabilir; bu da hisse senedi fiyatlarında yukarı yönlü hareketlenmeler yaşanmasını sağlayabilir.

TOASO hisse alım satımına başlayabilmek için, öncelikle bir aracı kurumda yatırım hesabı açmanız gerekmektedir. ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla TOASO hisselerine ve borsada işlem gören birçok finansal varlığa kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz. 

TOFAŞ Hisse (TOASO) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu