Sabancı Holding Hisse Senedi (SAHOL)

Sabancı Holding Hisse Senedi (SAHOL) 2023 yılının ilk yarısında %15.14'lük bir değer artışı kaydetti. Hissenin 2022 yılı performansına baktığımızda ise yatırımcılarına %243'lük bir pozitif getiri sağladığını gözlemleyebiliriz.

SAHOL hisse senedinin 2018 - 2022 arasındaki 5 yıllık grafiğine baktığımızda ise, %387'lik bir değer artışı görürüz. Yani Hissenin son yıllardaki değer yükselişinin önemli bölümünün 2022'de gerçekleştirmiştir.

Sabancı Holding Hisse Senedi (SAHOL) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

SAHOL Hisse Fiyatı, Grafiği ve Finansalları

Sabancı Holding Hakkında

Türkiye'nin en büyük ve köklü holdinglerinden biri olan Sabancı Holding,  1926 yılında Türkiye'nin ünlü sanayi ve iş adamı Hacı Ömer Sabancı tarafından Adana'da kurulmuştur.

Enerji, perakende, finans, otomotiv, kimya, bankacılık, telekomünikasyon ve sigortacılık gibi birçok sektörde faaliyet gösteren Sabancı Holding'in faaliyet alanları oldukça geniştir.

Holding, enerji sektöründe Enerjisa Enerji, perakende sektöründe CarrefourSA, finans sektöründe Akbank, otomotiv sektöründe Temsa Global gibi önde gelen şirketlerin sahibi ya da önemli pay sahibidir. Holding bünyesinde yer alan şirketler, Türkiye'nin ekonomisine büyük katkı sağlayan önemli oyunculardır.

Sabancı Holding, aynı zamanda Türkiye'de çeşitli üniversiteler, sağlık kurumları ve sosyal sorumluluk projeleriyle de önemli bir sosyal etki yaratmakta ve Türkiye'nin ekonomik ve kültürel gelişimine de katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

SAHOL Hisse Nasıl Alınır?

SAHOL hisse alım satımına başlayabilmek için, öncelikle bir aracı kurumda yatırım hesabınızın bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa, ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla Sabancı Holding hisselerine ve borsada işlem gören birçok finansal varlığa kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz. 

Sabancı Holding Hisse Senedi (SAHOL) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu