Logo Yazılım Hisse Senedi (LOGO)

Türkiye’nin lider yazılım şirketlerinden biri olarak 1984 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren LOGO Yazılım, BIST yatırımcılarının ilgisini çekmeye devam ediyor. 2023 yılını yükselen bir trend hareketi ile tamamlayan LOGO, borsadaki yazılım ve teknoloji şirketleri içinde de öne çıkıyor.

Logo Yazılım hisse senedi (LOGO) alım satımına başlamak için ister dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

LOGO Hisse Fiyatı, Grafiği, Temettü ve Finansal Oranları

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ne İş Yapar?

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1984 yılında kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere kurulmuş, Türkiye'nin yazılım sektöründe öncü bir kuruluştur. Ürettiği yenilikçi çözümler, hizmetler ve inovasyonlarla sektörde lider konuma yükselmiş olan Logo, Türkiye'nin en büyük yazılım firmalarından biridir.

Şirket, 4 farklı ülkede, 7 farklı lokasyonda, 1.200'ü aşkın çalışanı ve 800'den fazla iş ortağı ile güçlü bir ağa sahiptir. Bu geniş ağ, Logo'nun yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımını daha da güçlendiriyor.

Logo Yazılım, bugüne kadar 200.000'den fazla firmayla işbirliği yaparak onların büyüme yolculuğuna eşlik etmiş ve sürdürülebilir başarının temellerini atmıştır. Adil ve şeffaf bir yönetim anlayışına sahip olan şirket, 2000 yılında Türkiye'de halka açılan ilk bilişim şirketi olma özelliğini taşımaktadır. 2022 sonu itibarıyla şirketin halka açıklık oranı %66'dır.

Fırsat eşitliğine büyük önem veren Logo, çalışanlarının %47'sinin kadın olmasıyla bu alanda öncü bir yaklaşım sergilemektedir.

Logo Yazılım tarafından sunulan hizmetler arasında dijital dönüşüm danışmanlığı, proje yönetimi, sistem yönetimi, özel yazılım geliştirme, özelleştirme ve entegrasyon, proje sonrası destek hizmeti gibi birçok alan bulunmaktadır. Ayrıca destek ve danışmanlık hizmetleri, destek hattı hizmeti ve lisans bakım hizmetleri gibi alanlarda da faaliyet gösteriyor. Logo Portal, Geliştiriciler Forumu ve Logo Dijital Danışman gibi dış bağlantılar aracılığıyla müşterilerine ve iş ortaklarına geniş bir destek ağı sunmaktadır. Eğitim alanında ise Logo Akademi ile sektördeki bilgi ve beceriyi artırmayı hedeflemektedir.

Kurulduğu günden bu yana, Logo Yazılım, teknoloji ve inovasyon alanındaki derin kökleriyle Türkiye'nin en büyük halka açık yazılım şirketi olarak öne çıkmakta ve sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

LOGO Hisse Yorum ve Analiz

Türkiye’nin lider yazılım şirketlerinden biri olarak 1984 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren LOGO Yazılım, BIST yatırımcılarının ilgisini çekmeye devam ediyor. 2023 yılını yükselen bir trend hareketi ile tamamlayan LOGO, borsadaki yazılım ve teknoloji hisseleri içinde de öne çıkıyor.

LOGO hisse, 2019-2023 yılları arasındaki 5 yıllık dönemde 6,24 TL seviyesinden 73,95 TL seviyesine ulaşmıştır. 10 katlık bu fiyat artışı ile yatırımcılarının yüzünü güldürdüğü söylenebilir.

LOGO hisse alınır mı? LOGO almak mantıklı mı gibi sorularınızın yanıtlarını, hisse ile ilgili temel-teknik analiz incelemeleri yaparak daha kolay bulabilirsiniz. LOGO Yazılım hisse senedi ile ilgili güncel analiz, yorum ve araştırma raporları için ÜNLÜ Menkul'de hesap açmayı ve Piapiri uygulamasını indirmeyi unutmayın. Hisse senetleriyle ilgili takip etmeniz gereken hemen her şey Piapiri'de!

Yatırım yapmadan önce profesyonel destek arayışı içerisinde iseniz, lütfen DAHA Yatırım Danışmanlığı hizmetlerimizle ilgili bilgi alın.

LOGO Hisse Nasıl Alınır?

LOGO Yazılım hisse senedine yatırım yapabilmek için öncelikle bir aracı kurumda hesabınızın bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa, ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla LOGO hisse senedine ve borsada işlem gören diğer teknoloji hisselerine kolayca yatırım yapabilirsiniz.

Logo Yazılım hisse senedi (LOGO) alım satımına başlamak için ister dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu