Coca Cola İçecek A.Ş. Hisse Senedi (CCOLA)

Coca Cola İçecek hisse senedi (CCOLA), 2023 yılının ilk 6 aylık döneminde, 207,6 TL’den 262,9 TL’ye yükselmiş ve böylece %26’lık bir değer artışı kaydetmiştir. Hissenin 2022 yılı performansını incelediğimizde, 87,29 TL seviyesinden 202,04 TL seviyesine yükseldiğini görürüz. Bu da %131’lik bir değer artışı anlamına gelmektedir.

Daha fazla analiz ve araştırma raporu için, Piapiri uygulamamızı indirin ve bildirimlerinizi açık tutmayı unutmayın!

Coca-Cola İçecek hisse senedi (CCOLA) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

CCOLA Hisse Fiyatı, Grafiği ve Finansalları

Coca Cola İçecek A.Ş. Hakkında

1964 yılında kurulan Coca-Cola İçecek A.Ş. (CCI), Coca-Cola'nın dünya genelindeki bağlı kuruluşlarından biridir ve Türkiye’de Coca-Cola Company'nin lisans sahibi olarak faaliyet gösterir. Şirket, çeşitli içecek markalarını üretir ve dağıtırken, özellikle gazlı içeceklerde Coca-Cola, Fanta, Sprite, ve Bonaqua gibi ünlü markalara odaklanmaktadır.

Başlangıçta sadece Coca-Cola markasının üretimi ve dağıtımı ile faaliyet gösteren şirket, daha sonra ürün yelpazesini genişleterek diğer markaların üretimine de başlamıştır.

Coca Cola İçecek A.Ş. faaliyetleri sadece Türkiye ile sınırlı değildir, aynı zamanda 10'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Şirket, Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya'daki pazarlarda da güçlü bir varlığa sahiptir. Bu ülkelerde üretim tesisleri, dağıtım ağları ve satış ofisleri bulunmaktadır.

CCI, uzun yıllardır Türkiye'nin ve diğer ülkelerin içecek sektöründe önemli bir aktör olmuştur. Şirket ayrıca, sosyal sorumluluk projelerine önem vermekte ve toplumun farklı alanlarında çeşitli sosyal girişimler ve yardım programları düzenlemektedir.

Coca Cola İçecek Hisse (CCOLA) Yorum ve Analiz

Coca Cola İçecek hisse senedi (CCOLA), 2023'ün ilk yarısında (Ocak-Haziran), 207,6 TL’den 262,9 TL’ye yükselmiş ve böylece %26’lık bir değer artışına sahne olmuştur.

Hissenin 2022 yılı genel performansını ele aldığımızda, fiyatın 87,29 TL seviyesinden 202,04 TL seviyesine yükseldiğini görürüz. Bu da %131’lik bir değer artışı anlamına gelmektedir.

CCOLA hisse senedinin fiyat hareketini 2018-2022 yılları arasındaki 5 yıllık periyotta ele aldığımızda ise fiyatın 29,66 TL’den 202,04 TL’ye yükseldiğini ve yaklaşık %581 getiri sağladığını görürüz.

Coca Cola İçecek A.Ş hisse senedi CCOLA, ÜNLÜ & CO araştırma bölümünün 2023 yılı model portföyünde bulunan hisselerden biridir. Hisse ile ilgili araştırma ekibimizin teknik önerisi “AL” olarak devam etmektedir.

CCOLA hisse ile ilgili güncel analiz, yorum ve araştırma raporları için ÜNLÜ Menkul'de hesap açmayı ve Piapiri uygulamasını indirmeyi unutmayın. Hisse senetleriyle ilgili takip etmeniz gereken hemen her şeyi Piapiri'de bulabilirsiniz.

CCOLA Hisse Nasıl Alınır?

CCOLA hisse alım satımına başlayabilmek için, öncelikle bir aracı kurumda yatırım hesabınızın bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa, ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla Coca Cola hisselerine ve borsada işlem gören birçok finansal varlığa kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz. 

Coca-Cola İçecek hisse senedi (CCOLA) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu