Bim Birleşik Mağazalar A.Ş Hisse Senedi (BIMAS)

Bim hisse senedi (BIMAS) 2023 yılının ilk 6 ayında, yaklaşık %24'lük bir değer artışı kaydetmiştir. 2022 yılını bir bütün olarak ele aldığımızda ise BIMAS hissesinin yatırımcılarına %118'lik bir pozitif getiri sağladığı görülmektedir.

Bim hisse senedini 5 yıllık bir periyotta incelediğimizde (2018-2022) hisse fiyatının 32,53'ten 135.25 rakamına tırmandığını ve bunun da %315 civarında bir yükselişe tekabül ettiğini görürüz.

Bim hisse yorum ve analizleri için Piapiri'yi indirin ve ücretsiz yatırım hesabınızı açın! Benzersiz araştırma raporlarını ve günlük alım-satım tavsiyelerini kaçırmayın!

Bim Hisse Senedi (BIMAS) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

BIMAS Hisse Fiyatı, Grafiği ve Finansalları

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Hakkında

1995 yılında kurulan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş., Türkiye merkezli bir perakende şirketidir. BİM, müşterilere geniş bir ürün yelpazesi sunarak uygun fiyatlı gıda ve tüketim ürünlerini kolaylıkla ulaşılabilir hale getirmeyi misyonunu başarıyla gerçekleştirerek her gün milyonlarca müşteriye ulaşmayı başaran bir zincir market haline gelmiştir.

BİM'in iş modeli, yüksek satış hacimleri ve düşük kar marjları üzerine kuruludur. Bu sayede, müşterilere uygun fiyatlı ürünler sunulurken, düşük maliyetlerle etkili bir perakende işletmesi yürütülmesi hedeflenir.

BİM'in iş modeli ve başarısı, müşteri kitlesi arasında geniş bir takipçi kitlesi kazanmasını sağlamıştır. BİM mağazaları, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, Türkiye'deki birçok kişi için günlük alışverişlerde tercih edilen önemli bir perakende zinciri haline gelmiştir.

Şirket, Türkiye'nin dört bir yanında geniş bir mağaza ağına sahiptir ve sürekli olarak yeni mağazalar açarak büyümeyi sürdürmektedir. Ayrıca, BİM, yurt dışında da faaliyet göstererek, özellikle komşu ülkelerdeki bazı mağazalarıyla uluslararası pazarda varlığını sürdürmektedir.

BIMAS Hisse Nasıl Alınır?

BIMAS hisse alım satımına başlayabilmek için, öncelikle bir aracı kurumda yatırım hesabı açmanız gerekmektedir. ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla Bim hisse senedine ve borsada işlem gören birçok finansal varlığa kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz. 

Bim Hisse Senedi (BIMAS) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu