Bien Yapı Ürünleri Hisse Senedi (BIENY)

Bien Seramik olarak da bilinen Bien Yapı Ürünleri San. Turizm ve Tic. A.Ş. (BIENY) hisselerine ÜNLÜ Menkul’de yatırım yapın!

Bien Seramik hisse senedi, Temmuz ayı itibarıyla yükseliş trendine girmiş ve ay içinde yaklaşık %40 değer artışına sahne olmuştur.

Bien Yapı hisse senedi (BIENY) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

BIENY Hisse Fiyatı ve Grafiği

Bien Yapı Ürünleri (Bien Seramik) Hakkında

Bien Yapı Ürünleri San. Turizm ve Tic. A.Ş., 1992 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şirket, PVC, alüminyum ve ahşap gibi farklı malzemelerden üretilen kapı, pencere, panjur ve sineklik gibi yapı ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra, İnşaat, turizm ve perakende sektörlerinde de faaliyet göstermektedir.

Bien Yapı, son yıllarda büyüme stratejisi kapsamında yatırımlarını artırmıştır. Şirket, 2017 yılında İzmir’de bulunan PVC profil fabrikasının kapasitesini arttırarak, üretim kapasitesini yıllık 60 bin tondan 100 bin tona çıkarmıştır. Ayrıca, 2020 yılında İstanbul'da bulunan depo ve ofis alanını genişletme yatırımı gerçekleştirmiştir.

Finansal olarak, Bien Yapı Ürünleri San. Turizm ve Tic. A.Ş. son yıllarda sağlam bir büyüme performansı sergilemiştir. 2021 yılına ait mali raporlara göre, şirketin net satışları bir önceki yıla göre %36 artarak 1,2 milyar TL seviyesine ulaşmıştır. Ayrıca, net karı da 2020 yılına göre %54 artışla 99 milyon TL olarak gerçekleşmiştir. Bien Yapı'nın güçlü finansal yapısı, yatırımcıların ilgisini çekmektedir.

Şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da BIENY koduyla işlem görmektedir.

Bien Seramik Hisse Yorum ve Analiz

Bien Seramik olarak da bilinen Bien Yapı Ürünleri San. Turizm ve Tic. A.Ş. (BIENY) halka arzı  11-12 Mayıs 2023 tarihlerinde yapılan talep toplama ile 42,8 TL sabit fiyatla gerçekleşmişti.

BIENY hisse senedi, halka arz sonrası volatil bir seyir izlemiş; Mayıs ayındaki değer kayıplarını Haziran’da telafi ederek 42.9 seviyesinden ayı kapatmıştır.

Bien Seramik hisse senedi, Temmuz ayı itibarıyla yükseliş trendine girmiş ve ay içinde yaklaşık %40 değer artışına sahne olmuştur. Hissenin Ağustos ayına da hızlı bir başlangıç yaptığı ve yatırımcıların yoğun ilgisine maruz kaldığı görülmektedir.

BIENY hisse alınır mı? BIENY almak mantıklı mı gibi sorularınızın yanıtlarını, hisse ile ilgili temel-teknik analiz incelemeleri yaparak daha kolay bulabilirsiniz. Bien Yapı hisse senediyle ilgili güncel analiz, yorum ve araştırma raporları için ÜNLÜ Menkul'de hesap açmayı ve Piapiri uygulamasını indirmeyi unutmayın. Hisse senetleriyle ilgili takip etmeniz gereken hemen her şey Piapiri'de!

Yatırım yapmadan önce profesyonel destek almak isterseniz, DAHA Yatırım Danışmanlığı hizmetletimizle ilgili bilgi almak için 444 7 333 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BIENY Hisse Nasıl Alınır?

Bien Yapı hisse alım satımına başlayabilmek için, öncelikle bir aracı kurumda yatırım hesabınızın bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa, ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla BIENY hisse senedine ve payları borsada işlem gören diğer şirketlere kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz. 

Bien Yapı hisse senedi (BIENY) alım satımı için doğru adres ÜNLÜ Menkul! İster dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu