Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım Hisse Senedi (AGROT)

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş., 15, 16 ve 17 Kasım 2023 tarihlerinde pay başına 5,21 TL sabit fiyatla halka arz olduktan sonra %500’ün üzerinde yükseliş yakaladı ve borsa yatırımcılarının ilgisini üzerine toplamayı başardı.

Şirketin hisse performansı, yatırımcıların tarım ve tekoloji hisselerine olan talebinin de bir yansıması olarak görülebilir.

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım Hisse Senedi (AGROT) alım satımına başlamak için ister dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

AGROT Hisse Fiyatı, Grafiği ve Finansal Oranları

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş. Ne İş Yapar?

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş., gıda ve teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren, yenilikçi çözümler sunan ve tarımsal ürün ticaretinde öncü olmayı hedefleyen bir şirkettir. AGROTECH, yüksek teknoloji ve sürdürülebilir yaklaşımları bir araya getirerek tarım sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır. Şirket, gelişmiş tarım teknolojileri ve verimli yatırım stratejilerini birleştirerek hem yerel hem de global pazarda etkin bir rol oynamaktadır.

Tarımın en önemli parametreleri olan planlama, izlenebilirlik ve gıda güvenliğine odaklanan AGROTECH, robotik faaliyetler, IoT desteği ve dron ile toplanan verilerin görüntü işleme teknikleri ile harmanlanması gibi yenilikçi yöntemlerle üretim maliyetlerini azaltmayı, uluslararası arenada ürünlerin kalitesini artırmayı ve verimliliği üst düzeye taşımayı hedeflemektedir.

Şirketin ana odak noktası, gelişen tarım teknolojilerini ve inovatif çözümleri kullanarak tarımsal üretimde verimliliği artırmak ve sürdürülebilir tarım uygulamalarını desteklemektir. Akıllı tarım teknolojileri, veri analizi, robotik sistemler ve biyoteknoloji gibi alanlarda yaptığı araştırma ve geliştirmelerle, tarım sektörünü modernize etmeyi ve çiftçilere, tarım şirketlerine ve sektördeki diğer paydaşlara katma değer sağlamayı hedeflemektedir.

AGROTECH, yüzde %100 yerli sermayesi ile Türkiye'de faaliyetlerine başladıktan hemen sonra, tarım sektöründe gerçekleştirdiği 100'lerce ar-ge çalışmasıyla kısa zamanda uluslararası alanda da yazılım ihracatı yapabilen bir kurum haline gelmiştir. Şirket, Türkiye'nin yakın gelecekte tarımda dünyanın en verimli üretimi yapan ülkeler arasında yer alacağına inanmaktadır.

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş., çevreye olumlu bir iz bırakarak sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlama vizyonuyla hareket etmektedir. Bu doğrultuda, tarım sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak hem ülkemizin hem de dünyanın geleceğine değer katmaya devam etmektedir.

AGROT Hisse Nasıl Alınır?

Agrotech Teknoloji hissesi almak için, öncelikle bir borsa aracı kurumunda yatırım hesabınızın bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa, ÜNLÜ Menkul Değerler nezdinde Piapiri uygulaması üzerinden görüntülü görüşme ile hesap açabilir ve yıllık işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ & CO'nun yeni nesil yatırım uygulaması Piapiri aracılığıyla AGROT hisse senedine ve borsada işlem gören diğer tarım ve teknoloji hisselerine kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz.

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım Hisse Senedi (AGROT) alım satımına başlamak için ister dijital hesap açarak ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu