Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. Halka Arz

Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. halka arz ediliyor. Halka arz fiyatı ve tarihi henüz taslak aşamasındadır. SPK tarafından onaylı izahname açıklandığında, detaylar bu sayfa üzerinde ve Piapiri’de paylaşılacaktır.

Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. halka arzına katılmak için görüntülü görüşme ile yatırım hesabınızı hemen açın veya ücretsiz kurye hizmetinden yararlanın

Hesap Aç, Bilgi Al

Arf Bio Kodu Ne Olacak?

Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. borsa kodu henüz belirlenmemiştir. SPK Onaylı izahnamenin ardından paylaşılacaktır.

Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. Finansal Durumu

Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. finansal durumu için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz.

Finansal Tablo
202220212020
Hasılat91,4 Milyon TL163,2 Milyon TL-
Brüt Kar19,3 Milyon TL134,3 Milyon TL-

Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. Ne İş Yapar?

ARF Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş., 2015 yılında Ankara'da kurulmuş ve Türkiye'nin güneş, biokütle ve rüzgar enerjisi sektöründeki potansiyelini keşfetmek amacıyla ilk adımlarını atmıştır. Şirket, Konya'da 5.7 MW güneş enerjisi santrali ile enerji üretimine başlarken, ardından biyokütle alanında Türkiye'nin en büyük santrallerinden biri olan Ödemiş Biyogaz Santrali'ni İzmir'de kurarak faaliyetlerini genişletti.

ARF, Ödemiş Biyogaz Santrali'nde organik atıkları enerjiye dönüştürerek sadece enerji ihtiyacını karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda çevre dostu organik gübre üretimiyle de öne çıkıyor. Şirket, organik kökenli atıkları verimli bir şekilde değerlendirirken, çevre kirliliğini azaltma ve toprağın verimini artırma misyonunu benimsemiştir.

Ar-Ge ve İnovasyon

ARF Bio, sürekli Ar-Ge çalışmaları yürüterek bölgeye özel ürünleri gübre çeşitlerine ekleyerek tarım sektörüne değer katmayı sürdürüyor. Titiz analizler ve Tarım ve Orman Bakanlığı'nın yönetmeliğine uygun tescillenmiş ürünleri ile ARF, çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya devam ediyor. ARF Bio, ülkemizin enerji ihtiyacına yenilenebilir enerji üretimiyle katkıda bulunmayı ve organik tarım için yüksek kaliteli ürünleri dünya geneline ulaştırmayı misyon edinmiştir. Sorumluluk ve çevre bilinciyle hareket eden uzman kadrosuyla, şirket, enerji ve tarım sektörlerine pozitif bir etki yapma amacını gütmektedir. Şirket, global ölçekte sürdürülebilirlik ve yenilikçilik anlayışını benimseyerek, enerji ve tarım sektörlerinde öncü bir konuma ulaşmayı hedeflemektedir.

Arf Bio Halka Arz Şekli ve Büyüklüğü

35.200.00 lot sermaye artırımı ve 8.800.000 lot ortak satışı şeklinde gerçekleşecek olan Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. halka arzı sonrasında şirketin halka açıklık oranı %24,10 olacaktır.

Satmama Taahhüdü

  • İhraççı: 1 Yıl
  • Ortaklar: 1 Yıl

Arf Bio Halka Arz Ne Zaman?

Halka tarihi henüz belirlenmemiştir. SPK tarafından onaylanmış izahname ile detaylar ortaya çıkacaktır.

Arf Bio Halka Arz Gelirini Nasıl Kullanacak?

Halka arzdan elde edilecek gelirin kullanım yerleri henüz belirtilmemiştir. SPK tarafından onaylanmış izahname ile detaylar paylaşılacaktır.

Arf Bio Halka Arz Oransal mı Eşit mi?

Toplamda 44.000.000 lot hissenin satışa çıkacağı bu halka arz, bireysel yatırımcılar için eşit dağıtım yöntemiyle gerçekleştirilecektir. Hisse başına fiyat ve diğer detaylar SPK onaylı izahnamede kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. halka arzına katılmak için görüntülü görüşme ile yatırım hesabınızı hemen açın veya ücretsiz kurye hizmetinden yararlanın

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu