Borsada Yatırıma Başlama Rehberi

Borsada yatırım yapmak isteyen herkese özenli hizmet ÜNLÜ Menkul'de!

 • Hesap Açılışı ve Yıllık İşletim Ücreti Yok
 • Para Yatırma-Çekme Sırasında EFT ve Havale Ücretleri Yok
 • Anlık Borsa Verileri Koşulsuz Şartsız Hesap Açan Herkese Ücretsiz
 • Piapiri'de Tam 10 Farklı Takip Listesi Oluşturabilirsiniz
 • Çözüm Merkezi ile Saniyeler İçinde İletişim Kurabilirsiniz
 • Tek Uygulamada Hisse, Viop, Yatırım Fonu, Varant ve Eurobond Alım Satımı

Borsada yatırımın doğru adresi ÜNLÜ Menkul! İster diital hesap açılışını gerçekleştir ve ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al

Yeni Başlayanlar İçin Adım Adım Borsa

İnsanlar ellerindeki paranın alım gücünü muhafaza etmek ya da artırmak için yatırıma yönelirler. Borsada işlem gören hisse senetleri, tasarruflarınızı değerlendirmenin en yaygın yöntemlerinden biridir.

Borsada; hisse senetleri dışında tahviller, yatırım fonları, varant gibi çeşitli finansal enstrümanların alım-satımını da yaparak birikimlerinizi enflasyona karşı koruyabilir ve gelecekteki finansal hedeflerinize ulaşmak için önemli bir adım atabilirsiniz.

Bununla birlikte, borsada işlem yapabilmek için öncelikle yetkili bir aracı kurum üzerinden “yatırım hesabı” açmanız gerekmektedir.

Yatırım Hesabı Açmak

Yatırım hesabı, borsada yatırım yapmanız için gerekli bir hesaptır. Bu hesap aynı zamanda yatırımlarınızı takip etmenize de yardımcı olur. Yatırım hesabı açmak için, öncelikle bir aracı kurum seçmeniz gerekir.

Aracı kurumlar, borsada yatırım yapmak isteyenlerin yatırım hesabı açabileceği firmalardır. Aracı kurum seçerken, ücretler, sunulan hizmetler, müşteri desteği ve güvenilirlik gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Borsa Hesabı Açma Adımları

ÜNLÜ Menkul Değerler’de hesabınızı 2 farklı şekilde açabilirsiniz:

 • Piapiri mobil uygulamamızı telefonunuza indirin. Görüntülü görüşme ile hesap açma seçeneğinden ilerleyin ve kişisel bilgilerinizi girip sözleşme adımlarını tamamladıktan sonra müşteri temsilcisi ile çevrimiçi görüşme yaparak hesap açılışınızı kolayca tamamlayın.
 • Kurye ile hesap açma seçeneğinden ilerleyin ve https://dijital.unlumenkul.com/ adresindeki hesap açılışı formunu doldurun. Ardından kişisel bilgilerinizi girin ve karşınıza çıkan sözleşmelerin çıktılarını imzalayın. Belgelerinizi dilediğiniz adresten ücretsiz kurye hizmeti ile teslim alalım.

Borsada Yatırım Yapılacak Hisseleri Belirlemek

Hisse senetleri (diğer bir adıyla pay senetleri) şirketlerin ortaklık paylarını temsil eder. Borsada hisse senetlerine yatırım yapmak, bu şirketlerin başarılarına ve kazançlarına da ortak olmanız anlamına gelir.

Hangi hisse senetlerine yatırım yapacağınız; içinde bulunulan makroekonomik tablo, sektörel koşullar şirketlerin finansal durumu, diğer ekonomik koşullar ve kişisel finansal hedefleriniz gibi çok sayıda faktöre bağlıdır. Bu nedenle, borsada yatırım yapacağınız hisselere karar vermeden önce titiz bir araştırma yapmanız gerekir.

Borsada Yönünü Arayan Yatırımcılar İçin Analizler ve Zengin Araştırma İçerikleri ÜNLÜ Menkul’de!

 • Hazır Hisse Sepetleri
 • Gün İçi Alım Satım Önerileri
 • Uzun Vadeli Yatırım Önerileri
 • Robotik Sinyaller
 • Butik, Birebir Yatırım Danışmanlığı

Borsada yatırımın doğru adresi ÜNLÜ Menkul! İster diital hesap açılışını gerçekleştir ve ücretsiz kurye hizmetinden yararlan, ister Piapiri uygulamasını indir ve görüntülü görüşme ile yatırım hesabını aç

Hesap Aç, Bilgi Al
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu