KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL FİNANSMAN

ÜNLÜ Menkul Değerler, müşterilerine hisse senedi halka arzlarında, şirket satın alım ve birleşme işlemlerinde ve özelleştirme projelerinde, alıcı veya satıcı tarafta, dünya standartlarında kurumsal finansman hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetleri sunarken de alanında en iyilerden oluşan deneyimli ekibiyle, müşterilerin ihtiyaçlarını ön planda tutarak onların çıkarlarına en uygun çözümleri, en yüksek etik standartlar çerçevesinde şekillendirmektedir.

ÜNLÜ Menkul Değerler olarak kurumsal yönetim anlayışımızı ve iş prensiplerimizi sürekli geliştirmek için yeni yöntemler kullanıyor, tabi olduğumuz yasal düzenlemelere uygun olarak çalışmalarımızı yeniden şekillendiriyor, çevre ve topluma katkı sağlayabileceğimiz alanlarda faaliyetler geliştiriyoruz. 1996'dan bu yana bu prensipleri uygulayarak Türkiye'nin yatırım hizmetleri alanındaki lider grubu olmayı başardık ve tamamlanan satın alma ve birleşme işlemleri adedine göre 1998'den bu yana devamlı olarak ilk sırada yer aldık.

Deneyimli yönetici kadrosu, endüstriye özgü araştırma yapan uzmanları ve derinlemesine bölgesel piyasa bilgisi ile müşterilerine son derece üst düzey hizmetler sunan ve uzun soluklu ilişkiler geliştiren ÜNLÜ Menkul Değerler Kurumsal Finansman ekibinin en başta gelen müşterileri arasında büyük Türk şirketleri ile çok uluslu firmalar bulunmaktadır.

ÜNLÜ Menkul Değerler, ACQ Finance Country Ödüllerinde 2009 yılından bu yana 6 yıl üst üste yılın en iyi satın alma ve birleşmesi, en iyi yatırım hizmeti ve yılın yatırım bankacılığı danışmanlığı alanında birincilik ödülü almıştır.

Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.