ÜNLÜ Menkul'de Hesap Açın, Ücretsiz Finnet Üyeliği Kazanın!

15 Nisan - 30 Mayıs tarihleri arasında, ÜNLÜ Menkul Değerler A.Ş. nezdinde kaldıraçlı alım satım işlemleri hariç olmak üzere, bireysel yatırım hesabı açan ilk 100 yatırımcıya Finnet 2000 Plus, Stockeys Pro ve Fonbul Plus programlarından seçecekleri bir tanesi, hesap açılışını takiben 3 ay boyunca hediye edilecektir! Kampanyadan faydalanmak için sayfadaki Kayıt Formu'nu doldurabilirsiniz.

Finnet 2000 Plus - Borsa Teknik Analiz Programı

- Finnet 2000 Plus, Borsa İstanbul’da işlem gören pay senetlerinin nabzını tutan uzman bir bilgi portalıdır. Alım satım göstergelerinden, fiyat kazanç oranlarına, tarihi bilançolardan, sektörel analizlere kadar farklı değişkenleri dilerseniz cebinizdeki akıllı telefonla izleyebilir, yatırım kararlarını şekillendirirken pay piyasası verilerini, tahvil ve bono, döviz, varant ve vadeli işlemler gibi alternatif araçların canlı verileriyle karşılaştırabilirsiniz.

Stockeys Pro - Borsa Temel Analiz Programı
- Stockeys Pro, amatör yatırımcılardan sektörde uzman yatırım danışmanlarına kadar çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Şirketlerin borsadaki performanslarında temel belirleyici unsur olan mali yapılarının analizi, Stockeys’in pratik kullanımlı menüsü ile kolaylaşmaktadır. Stockeys Pro Türkiye’nin en kapsamlı web tabanlı temel analiz platformudur. Stockkeys Pro ile kapsamlı hisse senetlerine ilişkin finansal analizler, sektörel analizler, sermaye artış analizleri, temettü ödeme analizleri, bilanço analizlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Fonbul Plus Yatırım ve Emeklik Fonları - Fon analiz Programı
- Fonbul, emeklilik ve yatırım fon piyasasına dair özet analiz bilgilerini, detay analiz bilgilerini, karşılaştırma analizlerini, risk analizlerini, yönetici bazında analizleri ve güncel haberleri; farklı bakış açılarıyla yatırımcıya sunan bir araştırma ve analiz platformudur.

Kampanya Katılım Koşulları
- Kampanya kapsamında 30 Mayıs 2022 tarihine kadar hesap açma işlemlerini tamamlayan ilk 100 (yüz) yatırımcıya Finnet 2000 Plus, Stockeys Pro ve Fonbul Plus programlarından seçtiği biri için 3 aylık üyelik paketi hediye edilecektir.
- Üyelik bilgileri 30 Mayıs 2022’ye kadar hesap açılış işlemleri tamamlanan yeni yatırımcılar için Mayıs 2022 itibarıyla geçerli olacak şekilde tanımlanacak, giriş bilgileri hesap açma işlemi sırasında verdikleri e-posta adreslerine iletilecektir.
- Kampanyadan yararlanabilmek için hesap açılışını takip eden 3 ay boyunca ÜNLÜ Menkul’deki yatırım hesabında asgari 5.000 TL bakiye bulunması gerekmektedir. Asgari bakiye şartı, nakit para olabileceği gibi bu değere denk sahip olunan bir sermaye piyasası aracı da olabilecektir.
- E-posta adresinin hatalı olması veya e-posta adresinden kaynaklanan hatalardan dolayı, Finnet 2000 Plus, Stockeys ve Fon Bul bilgilerinin yatırımcıya ulaşmamasından ÜNLÜ Menkul Değerler sorumlu değildir.

Kampanya detayları hakkında daha detaylı bilgi almak için bilgi formunu doldurabilir ya da daha@unluco.com e-posta adresinden veya 444 7 333 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hesap Aç   0212 367 37 77
Bilgi Formu X
Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.
Bilgi Formu