BİREYSEL HİZMETLERİMİZ

ONLINE ARACILIK

ÜNLÜ Menkul Değerler, sahip olduğu güçlü teknolojik altyapısı ile müşterilerine hızlı ve kolay kullanım özelliğine sahip çok çeşitli online aracılık platformları sunmaktadır. Online ürün ailesi "UTrade" işlem platformları ile yatırımcılar hem piyasa verilerini anlık olarak takip edebilmekte hem de yatırımlarını kolayca yönetebilmektedirler. Hisse senedi, borsa yatırım fonları, varantlar, sabit getirili menkul kıymetler (tahvil/bono), VİOP (vadeli işlem sözleşmeleri) yatırımları ve online nakit işlemleri bu platformlar vasıtasıyla yapılabilmektedir.

UTrade WEB

Yenilikçi teknolojimiz ile sadelik, kolay kullanım ve nitelikli aracılık için özel olarak tasarlanmış olan UTrade WEB işlem platformumuz ile yatırımcılar:

  Hisse senedi, VİOP (vadeli işlem sözleşmeleri), fon (TEFAS), varant ve halka arz işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  Nakit işlemlerinizi ve VİOP (vadeli işlem sözleşmeleri) teminat yatırma / çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  Hesap portföyünüzü, kar / zarar durumlarınızı, emirleriniz ile ilgili detayları ve geçmiş tarihli hesap hareketlerinizi takip edebilirsiniz.
  Şartlı emir , zincir emir, park emir ve kar al/zarar kes (take profit / stop loss) emir türlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  Günlük Finansal Danışmanlık raporlarımızı, alım satım önerilerimizi, model portföyümüzü ve haftalık ajandamızı takip edebilirsiniz.
  Anlık BİST ve VİOP piyasa verilerini, haberleri, ekonomik takvimi ve hisse detay bilgilerini takip edebilirsiniz.

UTrade WEB platformuna www.utrade.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

UTrade Mobile

Hızlı, güvenilir, sade ve modern bir mobil işlem platformu olan UTrade Mobile uygulaması ile yatırımcılar:

  Anlık portföylerini detaylı olarak görüntüleyebilir, maliyet ve kar / zarar durumlarını kolayca takip edebilirler.
  Hisse senetleri, borsa yatırım fonları, varantlar ve VİOP (vadeli işlem sözleşmeleri) işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirler.
  Gerçek zamanlı olarak BİST , VİOP verilerini ve anlık piyasa haberlerini ücretsiz olarak takip edebilirler.
  Favori listesi oluşturup kendileri için özel bir piyasa takip ekranı tasarlayabilirler.
  “Touch ID" teknolojisi ile uygulamaya parmak izi ile güvenli giriş yapabilirler.
  UTrade TS uygulamamızdaki “Kokpit” ekranının mobil versiyonu ile emir gönderimlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Uygulamayı App Store ve Google Play'den "UTrade" ismiyle indirebilirsiniz.
UTradeUTrade

UTrade TS

Profesyonel yatırımcılar için tasarlanmış olan UTrade TS (Trading System) uygulaması ile Windows işletim sistemine sahip tüm bilgisayarlardan, internet erişimi olan her yerde, tüm BİST ve VİOP emirlerinizi kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde iletebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir ve fonksiyonel kullanıcı arayüzü ile tek ekranda birçok veriyi takip edebilir ve piyasa hakimiyetinizi arttırabilirsiniz.
UTrade TS kullanım klavuzuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

UTrade TS uygulamasını kullanabilmeniz için UTrade kullanıcı adı ve şifresine sahip olmanız gerekmektedir. UTrade TS uygulamasını bilgisayarınıza yüklemek için lütfen tıklayınız.

Veri Yayın Uygulamaları

ÜNLÜ Menkul Değerler Türkiye'de yaygın olarak hizmet veren bütün veri yayın kuruluşu uygulamaları ile entegre çalışmaktadır.

Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.